2726

از دست این بچه خسته شدم یعنی هر روز باید برم دکتر صدا قلبشو بشنوم تا خیالم راحت بشه!!! 

بزور تکون میخوره الان 29 هفتمه باید بعد وعده های غذایی یکم به خودش بجنبه که این خانوم تکون نمیخوره تا با دستم شکمم رو تکون ندم... مگه میشه اینجوری آخه؟! 

یه روز در میونم دکترم 😐😐همه سونوگرافی ها از دستم خسته شدن... همین که وارد مطب میشیم شروع میکنه به تکون خوردن... الان صبحونه کره و عسل خوردم شیرینه دیگه ولی دریغ از یه تکون داره باز نگرانم میکنه... 

سه روز سونو بیوفیزیکال دادم گفتن خوبه امتیازشم 8 از 8 شد ولی باز بزور تکون میخوره با وجود غذا خوردنم😭😭😭😭

کسی بوده اینجوری باشه بچش؟ 

من میگم شاید واسه این که عرضیه من تکوناشو نمیفهمم دکترم میگفت سرش قسمت راست پهلوهاته پاهاش قسمت چپ و پشتش به شکممه... این دیگه چجورشه باز؟ 😭😭😭

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وزنشم یک کیلو و سیصد... کوچولوعم نیست که بگم نمیفهمم... هفته های پیش بیشتر تکون میخورد انگار

اعصابمو خورد کرده اه😕

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
😍😍🤣🤣چه وروجکهههه .نگرانش نباش چیزیش نیست ،خستس بچه

😐😐😐انگار اسکلمون میکنه

نگو خسته شدم خوب خانوم ناز داره😍😍

اخه خیلی میترسم چیزیش بشه... همه ی وجودمه واسه این نگرانش میشم... 😭😭😭

😐😐😐انگار اسکلمون میکنه

دختر من بریچه،بعضی وقتا انقد لگد میزنه به مثانم بیرون باشم خم میشم شکممو میگیرم قشنگ ابریزش حس میکنم.بعد یوقتایی میبینی تو خونه ام خانوم تکون نمیخوره انقد حرصم میگیره ،میگم بابا دوتا لگد بزن بدونم حالت خوبه بیرون بودنی ابرو برام نمیذاری تو خونه ناز میکنی🤣🤣

عزیزم علایمتومیگی دخترداری

اوایل واسه دختر اولیم 6 کیلو کم کردم از حالت تهوع که متاسفانه 19 هفتگی سقط کردم 

ولی واسه این یکی اصلا حالت تهوع نداشتم خداروشکر 

همه میگفتن پسره ولی دختر بود❤️

الانم که تو پهلوهامه ولی میگن پسر شکم تیز میشه 

و اینکه اصلا صورتم تغییر نکرده ولی میگن واسه پسر دماغ بزرگ تر میشه 

دختر من بریچه،بعضی وقتا انقد لگد میزنه به مثانم بیرون باشم خم میشم شکممو میگیرم قشنگ ابریزش حس میکنم ...

جدیدا بچه ها بیشعور شدن 😅

دختر من بریچه،بعضی وقتا انقد لگد میزنه به مثانم بیرون باشم خم میشم شکممو میگیرم قشنگ ابریزش حس میکنم ...

چند هفتته شما؟ 

2706