2726
عنوان

خرید گوشی

128 بازدید | 23 پست

سلام خسته نباشین/من یه پسر 14 ساله هستم/کلاس سوم که بودم پدرم برام یه تبلت خرید / و من بیشتر باهاش بازی کردم چون کوچیک بودم/و الان دیگه خراب شده چون با آبجی کوچولوم دعوا شد و اون هم تبلت رو شکست/الان هم درستش کردیم ولی بینهایت هنگ میکنه و قابل استفاده نیست/من الان یه گوشی میخوام/حدود نصف پول رو هم دارم/گوشی گرونی نیست/حدود سه و نیم میلیون/مامانم هم راضی هست/ولی بابام نه

هر چی هم که در همه حال از بابام پرسیدم چرا ، جواب نداده

با قشنگی پرسیدم چرا ، ولی جواب نمیدن

پسر خوبی هم هستم/اصافا/مخصوصا نسبت به همسن های خودم و همکلاسی هایم/درسام هم عالی هست/من از کلاس اول تا کلاس ششم ، خیلی خوب بودم/

کلاس هفتم هم معدلم ، 19.83 شد

خوبه دیگه نیست؟

ولی نمیدونم چرا واسم گوشی نمیخرن/از زیاد بازی کردن من با گوشی هم نمیترسن/چون من بازی با تبلت و گوشی رو دیگه دوست ندارم و همیشه با لبتاب بازی میکنم/هر وقت که میخوام بازی کنم اجازه میگیرم/دروغ نمیگم/راست میگم /باور کنین

حالا اگه میشه بهم بگین با چه راحل هایی میتونم بابام رو راضی کنم که برام گوشی بخره

لطفا بگین

بگو گوشی نخریدی خر خره خودمو میخورم 

این همه حساسیت بخاطر چیه 😐😑

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پسرم اونا صلاحتو میخوان مامانو باباتن باید مامانت راضیش کنه

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

تواین سن پدر مادرا یکم سخت گیرن شما شاید خیلی اصرار کنی حساس ترشون کنی ، ازطرفیم گوشی چون کلاسا انلاینه نیازه البته که میگی لب تاپم داری 

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

بهشون قول بده مثلا بگو قول میدم زیاد دستم نگیرم یا فلان

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
بهشون قول بده مثلا بگو قول میدم زیاد دستم نگیرم یا فلان

مامانم و بابام میدونن که من خیلی مثل بقیه ی بچه ها زیاد گوشی دستم نمیگیرم

کوچیک که بودم و توی تبلتم بازی میکردم ، در روز فقط 3 ساعت سر تبلتم بودم

و الان هم که بزرگ شدم و عاقل تر

تواین سن پدر مادرا یکم سخت گیرن شما شاید خیلی اصرار کنی حساس ترشون کنی ، ازطرفیم گوشی چون کلاسا انلا ...

اره با لبتاب کار میکنم

البته لبتاب مال من نیست

مال خانواده هست

2706