2726

[QUOTE=173578178]خب نوشته که جواب میدههه؟؟؟  فقط گفته عاقبتش برای شخص دعاکننده عذاب الیمه [/QUOTاره جواب میده 

منو از شوهرم جدا کردن شش ماه کامل شوهرم ازم فراری بود  و میرفتم پیش  اخوندا طلابها   واونا هم ز میزدن ب کسی ک علم نجوم یاد  داشت بنده خدا ب هیچ عنوان دعا نویسی رو رد نکرد و گفت ک سحرو جادو وجود داره

حتی از زمان حصرت محمد بود ک برای حصرت محمد ی دعا  مینویسد و حصرت محمد خیلی حالش بد میشه دیگ ایه میاد ک ای محمد برو تو فلان چاه دعات رو گزاشتن درش بیار و...یا تو ملک سلیمان دیدی ک ب وسیله جادوی سیاه همسر  سلیمان نبی رو کشتند و...

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
بنظرت کسی هست که به من حسودی کنه ک بخواد اینکارو بکنه؟؟

نمیدونم عزیزم من شمارو نمیشناسم که باید خودتون بدونید که اطرافتون همچین کسی هست یانه ولی خب کسی بخواد همچین کاری کنه با اسم هم میتونه

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بنظرت کسی هست که به من حسودی کنه ک بخواد اینکارو بکنه؟؟

اسی من حقیقتو بهت میگم عزیزم

من  ی جاری داشتم روزا اول باهم خوب بودیم هی بمن میگفت ی عکسی از خودت بهم بده میخوام بزارم تو البوم خاطراتم  هی اون گیر میداد منم نمیدادم یادم میرف فراموش میکردم ... گزشت تاینکه بین منو شوهرم اختلاف افتادو... تاینکه باهرسختی من ب شوهرم رجوع کردم و... ی مدتی هست حس میکردم همه خونوهده شوهرم باهام دعوا دارن مادرشوهر خواهر شوهر جاریای دیگ . من راستش خیلی رو خواهرشوهرم شک کردم گفتم صدرصد  شوهرم خرشه دعای چیزی داره  رفتم پیش یکی سرکتاب باز کردم گفت ک  جاریت برات دعانوشته تورو از چشم همه انداخته😥 من اعتقاد دارم حتی گف تو خونه مادرشوهرت برای اونم دعا گرفته و پاشیده تو خونش

و الان مادرشوهرت پادرد داره و دقیقا همینجور بود ک گفتم.

این همون جاری بود ک عکسمو مبخواست فقط نمیدونم چرا برای من  دعا گرفته چی بهش میرسه

باورت میشه چنان پاچه خواری مادرشوهرمو میکنه

زمین و زمان به هم دوخته بشن من باور نمیکنم

پسزبه این ایه توجه کنوَاتَّبَعُوا مَا تَتْلُو الشَّيَاطِينُ عَلَىٰ مُلْكِ سُلَيْمَانَ ۖ وَمَا كَفَرَ سُلَيْمَانُ وَلَٰكِنَّ الشَّيَاطِينَ كَفَرُوا يُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَا أُنْزِلَ عَلَى الْمَلَكَيْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ ۚ وَمَا يُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّىٰ يَقُولَا إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَةٌ فَلَا تَكْفُرْ ۖ فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِ بَيْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ ۚ وَمَا هُمْ بِضَارِّينَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلَّا بِإِذْنِ اللَّهِ ۚ وَيَتَعَلَّمُونَ مَا يَضُرُّهُمْ وَلَا يَنْفَعُهُمْ ۚ وَلَقَدْ عَلِمُوا لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِي الْآخِرَةِ مِنْ خَلَاقٍ ۚ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْا بِهِ أَنْفُسَهُمْ ۚ لَوْ كَانُوا يَعْلَمُونَ

پیروی کردند سخنانی را که (دیوان و) شیاطین در ملک سلیمان (به افسون و جادوگری) می‌خواندند، و هرگز سلیمان (با به کار بردن سحر به خدا) کافر نگشت و لکن شیاطین کافر شدند که سحر به مردم می‌آموختند. و آنچه را که بر دو فرشته هاروت و ماروت در بابل نازل شده بود پیروی کردند، در صورتی که آن دو ملک به هیچ کس چیزی نمی‌آموختند مگر آنکه بدو می‌گفتند که کار ما فتنه و امتحان است، مبادا کافر شوی! اما مردم از آن دو ملک چیزی را که ما بین زن و شوهر جدایی افکند می‌آموختند، البته به کسی زیان نمی‌رسانیدند مگر آنکه خدا بخواهد، و چیزی که می‌آموختند به خلق زیان می‌رسانید و سود نمی‌بخشید، و محققا می‌دانستند که هر که چنین کند در عالم آخرت هرگز بهره‌ای نخواهد یافت، و آنان به بهای بدی خود را فروختند، اگر می‌دانستند

2728
برا خودم و شوهرم گفتم..چون عکسمونو رو پروفایلا میزارم میخوام بدونم کسی ک دشمنی داشته باهامون از عکس ...

اسی جون وسواس فکری گرفتی مگه چقددشمن کینه ای داری که بخواد هزینه کنه از روی عکس شمارو از هم جداکنه! تا جایی که من دیدم وشنیدم برای جادو جنبل اسم طرف و مادرش لازمه از روی عکس فقط ارتباط میگیرن ببینن چجور آدمی هستی

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
اسی من حقیقتو بهت میگم عزیزم من  ی جاری داشتم روزا اول باهم خوب بودیم هی بمن میگفت ی عکسی از خ ...

پیش کی رفتی کارت درست شد آخرش

پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
اسی من حقیقتو بهت میگم عزیزم من  ی جاری داشتم روزا اول باهم خوب بودیم هی بمن میگفت ی عکسی از خ ...

عینشو دارم خدا خودش جوابشونوبده

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
پسزبه این ایه توجه کن وَاتَّبَعُوا مَا تَتْلُو الشَّيَاطِينُ عَلَىٰ مُلْكِ سُلَيْمَانَ ۖ وَمَا كَفَر ...

یه جاییش نوشته به کسی زیان نمیرساند مگر آنکه خدا بخواهد

جای تامل داره

نمیدونم من اعتقاد ندارم قران میخونم و اگه دعایی از قران قوی تر باشه اسلام میره زیر سوال دعای مرگ و ...

سلام 

ميش بگين روزی چند صفحه قرآن ميخونين و اينک سوره اي خاصي ميخونين؟ نمازاتون هم هميش اول وقت ميخونين؟ اگ روزانه ذکر خاص يا کار ديگ اي هم انجام ميدين لطفا بگين

سلام  ميش بگين روزی چند صفحه قرآن ميخونين و اينک سوره اي خاصي ميخونين؟ نمازاتون هم هميش اول وق ...

سلام

نمازهام رو میخونم ولی نه لزوما اول وقت 

اگه اول وقت بخونم حالم خوش میشه

شبها حشر و واقعه رو حتما میخونم

بسته به حالم ملک و مریم و یس هم میخونم

انشراح و مزمل هم همینطور 

و افوض زیاد میگم و ذکر یونسیه 

نماز اول ماه هم مقیدم بخونم 

همین 

😁