2410
2553
عنوان

تهرانیا این چه وضعشه

427 بازدید | 47 پست

من اومدم تهران برا جهیزیه رفتم یافت اباد مبل زیر پنجاه میلیون نداشتیم هرچیم خوشم اومد صدو خورده ای بود رفتم نعمت اباد مبلاش داغون و بدرد نخورو دمده بودن الان من چیکارکنم خب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو شهرک ولیعصر

به یافت اباد نزدیک. همه جور جنس و قیمت پیدا میشه

ما هرچی گرفتیم خوب بوده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2720

وا بما چ😐😐🕯️

اگر یه دختر با مانتوی بلند که نوک دماغش سرخ شده و موهاش از زیر روسریش زده بیرون ولی با سرتقی با دوستاش بستنی میخوره و میخنده و بلند بلند حرف میزنه و سلفی میگیره دیدین بهش چشم غره نرین اون منم میترسم ازتون
2714

برو چهار دانگه اونجا ارزون تره . یافت اباد ویترین چهار دانگست .... البته من تهرانی نیستم خانمای تهرانی چهار دانگه جمعه ها بازه برای خرید تخت کمد سیسمونی

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

انگار ما رییس اتحادیه مبل فروشاییم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706