2737
2734
عنوان

میخوام زخمیتون کنم....به شوهرم گفتم ۱۴ روز دیگه روزه زنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثبت نگاه کن، ذوقش رو بهت هدیه دادن🥴😂😂

به خدا تا چندماه بعد از تولدم همش منتظر بودم اون سنتور لعنتی رو بیارن سورپرایزم کنن 😄😂😂😂😂 بعد دیگه تجربه شد به چیز نیومده دل خوش نکنم 😁🤭 چقدر هم وقتی گفتن واسم سنتور سفارش دادن خوشحال شدم کلی با دوستم ذوقشو کردیم. خوب شد کلاسش ثبت نام نکردم 🤪

اللهم انّی اسئلک باسمک العظیم الاعظم                          شوهری رو که من بخوام با بی‌حجابی بقیه نگران ازدست‌داشتنش باشم باید بذاری دم در ببرنش. گویا این عزیزان طعم عشق و علاقه رو هیچ‌وقت نچشیدن.بابا چرا اینقدر بی‌اعتماد‌به نفسین شما!؟ کسی که بخواد بره، میره :/"مجردم" «یا موافق با نظر من هستی یا دشمن خونی من که باید کشته بشی»نگاه برخی دوستان هنگام بحث کردن.تاپیک حس ششم دوس دارم به روم نیارین 🤭دکتر داروساز هستم. زیاد آنلاین نمیشم ولی اگه سعادت حضور داشتم سوالی داشتین درحد توانم درخدمتم
2731
پس تو همونی من واقعا دوست دارم مهربون  ایشلا همیشه خوشبخت باشی عزیزم

ممنونم گلم نمیدونم گلم شاید اشتباه گرفتی من همونم که خودم و همسرم پزشکیم البته من فعلا سر کار نمیرم به خاطر کرونا 

حلالم کنید و خدانگهدار   
چرا ياد نميگيريم از شادي هم شاد بشيم  نه اين كه خوشي هامون رو مخفي كنيم كسي ناراحت نشده روي خو ...

بیخیال باز یاسی گفت نگو ناراحت میشن 

اون یکی خانومه میگه چرا فکر کردی ما حسودیتو میکنیم 

واقعا که بعضیا .....‌‌

[QUOTE=173578078]حرف حق  شنیدنش سخته؟ تلخه؟[/ چرا ياد نميگيريم از شادي هم شاد بشيم  نه ...

عزیزم من ناراحت نشدم اصلا ولی این واقعیته اینجا همه سطح اقتصادی هست و این فخرفروشیه بنظرم که همه جای دنیا بد می دوننش 

حلالم کنید و خدانگهدار   
بیخیال باز یاسی گفت نگو ناراحت میشن  اون یکی خانومه میگه چرا فکر کردی ما حسودیتو میکنیم  ...

اشکال نداره بابا ذوقت رو میکنیم دور هم خوشحالیم. ایشالا واست چرخش بچرخه و باهاش جاهای خوب بری

اللهم انّی اسئلک باسمک العظیم الاعظم                          شوهری رو که من بخوام با بی‌حجابی بقیه نگران ازدست‌داشتنش باشم باید بذاری دم در ببرنش. گویا این عزیزان طعم عشق و علاقه رو هیچ‌وقت نچشیدن.بابا چرا اینقدر بی‌اعتماد‌به نفسین شما!؟ کسی که بخواد بره، میره :/"مجردم" «یا موافق با نظر من هستی یا دشمن خونی من که باید کشته بشی»نگاه برخی دوستان هنگام بحث کردن.تاپیک حس ششم دوس دارم به روم نیارین 🤭دکتر داروساز هستم. زیاد آنلاین نمیشم ولی اگه سعادت حضور داشتم سوالی داشتین درحد توانم درخدمتم
2738
به خدا تا چندماه بعد از تولدم همش منتظر بودم اون سنتور لعنتی رو بیارن سورپرایزم کنن 😄😂😂😂😂 بعد د ...

🤦🏻‍♀️😂😂😂کاش یبار میگفتی سفارشتون چی  شد پس  هنوز تو راهه؟!🥴😂

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
بیخیال باز یاسی گفت نگو ناراحت میشن  اون یکی خانومه میگه چرا فکر کردی ما حسودیتو میکنیم  ...

نميدونم چرا نبايد از خوشحالي ديگري خوشحال بشيم 

خوب شما با داشتن ماشين مثلا خوشحال ميشي اين كه يه نفر  تو اين دنيا ظرف چند روز اينده قرار انشالله خوشحال بشه 

چي از من كم ميكنه؟ 

🤦🏻‍♀️😂😂😂کاش یبار میگفتی سفارشتون چی  شد پس  هنوز تو راهه؟!🥴😂

هعی خواهر دست رو دلم نذار. مامان بابام قولشو داده بودن. یه بار به بابام گفتم اونم منو برداشت برد یه مغازه ای که همه چی داشت جز سنتور گفت بیا انتخاب کن 😶 منم خانومی کردم چیزی انتخاب نکردم اومدم بیرون. ولی الان پشیمونم حداقل یه گیتار باید برمیداشتم 😁

عزیزم من ناراحت نشدم اصلا ولی این واقعیته اینجا همه سطح اقتصادی هست و این فخرفروشیه بنظرم که همه جای ...

نه اصلا فخر فروشي نيست يه نفر قرار  خوشحال بشه و جاي مخفي كردنش كه نكنه چشمم بزنن و مردم تنگ نظر هستن و فلان اومده اينجا ميگه خيلييي هم خوب 

ما ياد بگيريم تنگ نظر نباشيم خدا هم قد دلمون و نگاهمون بهمون نظر كنه 

هعی خواهر دست رو دلم نذار. مامان بابام قولشو داده بودن. یه بار به بابام گفتم اونم منو برداشت برد یه ...

😂😂😂 دختر خب اشتباه از خودت بود حداقلش اگه گیتارو برمیداشتی الان کلی گرون شده بود میفروختیش پولشو به یه زخمی میزدی😑😂

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2706