2726
ای کاش ارزون بشه.....ماهم خوزستانیم...اومدیم خونه بزرگتر با یه کولر 18000....وسعمون حتی به کولر دست ...

فدات خونه داداشم ۱۲۰ متره رو ب آفتاب و طبقه دوم.واسه همین کمتراز۳۶ جواب نمیده واسش.اونهم کلی قسط و بدبختی داره با حقوق ۴ ونیم.

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات خونه داداشم ۱۲۰ متره رو ب آفتاب و طبقه دوم.واسه همین کمتراز۳۶ جواب نمیده واسش.اونهم کلی قسط و ب ...

خدا کمکش کنه انشالله...خونه ماهم 140متریه...ویلایی رو به آفتابه هم....ما خونه قبلی 40متر بود که این18000گرفتیم...اینجا جواب نمیده تابستون...تا ببینیم خدا چی میخاد

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2728
یه گوشی خوب بهم معرفی میکنید ؟ 

انر 10 عالیه با حافظه داخلی 128 مال شرکت هواویه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
الان فازت چیه نمک پاشیدن رو زخمشون؟🤣🤦🏻‍♀️

😂

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706