2733
2734

کادوی تولد چی برای اقایون خوبه

طرف مارک و برند میپوشه نمیشه هرچیزی خرید

من خودم تو ذهنم ست پیراهن و کراوات از هاکوپیان،گراد،پیر کاردین و کلا از اینجور جاها بود ک حدودا ۶۰۰ تومن میشه

اما میدونم اگ بگیرم قرنی یه بار به کارش میاد😬😅

یه سال ک ساعت گرفتم خیلی خوبه همیشه دستش میکنه و اینا برای همین دوست دارم ی چیزی باشه ک اکثر اوقات همراهش باشه

در حد همین ۵۰۰_۶۰۰ تومن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه انگشتر نقره شیک براش بگیر

همیشه اهداف زندگی تو دنبال کن 😉                             تو میتونی ب همه آرزوهات برسی 🙂.                          اول ب خودت احترام بزار تا محترم شمرده شی😁.           خودتو بیشتر از هرکس دوست داشته باشه چون             تو تواین جهان تک وخاصی😊.                                  ما یک بار تو این جهان زندگی میکنم 😃 این جهان ارزش ناراحتی و قصه☹️ خوردن نداره☺️  تا میتونی ب دیگران محبت کن وسعت دلت خیلی زیاده بزار بخشش تمام وجودتو فرا بگیره تا آرامش واقعی رو حس کنی 😍درک کردن رفتار آدما ها رو سرلوحه خودت قرار بده 🙃  از هیچ کس توقع نداشته باش تا وجدانت همیشه راحت باشه🤠                 
2731
2738
کیف چرم خیلی گرونه وگرنه خودمم خیلیییی دوس دارم چون استفاده میکنه کمربند گرفتم قبلا

کیف پولش ک ۴۰۰میشه دیگه کیف بزرگش رو نمی‌دونم

انگشتر اسپرت نقره با عقیق مشکی دوست داری بگیری؟ی کانال دارم چیزای جالبی داره

اسپرتن

کادو گرفتن برای پدرشوهر من سخت ترین کار دنیاست یعنی براش لباس می‌خری میشینه آنالیز می‌کنه درصد نخ وپلاستیکش رو درمیاره،من چند ساله فقط براش کیک میگیرم 

یه ست لباس خونه شیک بگیر براش

چرا ارزون بخوایی بخری 

عطر و ادکلن و زیر بغل و چیزایی که قبل و بعد اصلاح می زنن به صورتشون از اون پسرای قرتی باشن تافت و ژل و جسب مو عینک دودی و از اون دستبندهای نقره و غیره 

ماشالله پسرا الان بیشتر از دخترا ارایش و رنگ و غیره می کنن

کمر بند و ست لباس زیریا خونگی و جا کلیدو کیف و خودنویس.... 

اگه هم گرون بخوایی بخری تی شرت شلوار و کفش 

البته می تونی از این ست ها که تو اینترنت می فرشن از اونا بخری هر دوتو بپوشین 

حتی چند گیگ بسته نت یا هندیزفری یا فلش یا این چیزا براش بگیر یا قاب گوشی یا... 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706