2733
2739

بله خیلی راحت

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعن

والا😐

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
اره برو تو اینستا اسمشو کپی کن بعد بیا تو گوجا پستش کن صفحش میاد بالا بعد دستتو بگر رو عکسش بزن رو د ...

تو گوجا ؟؟؟

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2738
برو تو اینستا برو روی صفحه شخصی که میخوای عکسشو ور داری بعد یه سه نقطه هست اونو بزن یه لیست میاد فکر ...

زدم فقط نوشته کپی پیوند.

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

بعد میرنی رو اون دکمه اسمش برا کپی میشه بعد میایی گوگل اون جایی که چیزی میخوای سرچ میکنی اون چیزی که کپی کردی رو میزنی صفحه اینستای طرف میاد بالا دستتو میگیری رو عکسش میزنی دانلود عکس و تمام

اره برو تو اینستا اسمشو کپی کن بعد بیا تو گوجا پستش کن صفحش میاد بالا بعد دستتو بگر رو عکسش بزن رو د ...

اها گوجا برنامس؟؟ از کجا دانلودش کنم برنامشو

2706