2726
عنوان

هرگز...

140 بازدید | 10 پست

هرگز اگر نوجوانتان خصلت بدی دارد ب رویش نیاورید زیرا ک آن ویژگی در نوجوان نهادینه میشود.

مثلا اگر نوجوانتان لج باز است هرگز ب او نگویید تو چقدر لج بازی زیرا این حالات و خصوصیات دوره ای است ولی شما با گفتن باعث تثبیت آن میشوید.

تفاوتها و اختلاف نظر ها آنقدر صدمه نمیزنند تا طرز بیان و راه و روشی که به کار میبریم 🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بله حتما

با توجه به امضاتون چندتا سوال دارم

بچه ی سه سال و نه ماه تا چه مدت لجبازی می‌کنه و آیا لجبازیش طبیعیه؟

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
2728
با توجه به امضاتون چندتا سوال دارم بچه ی سه سال و نه ماه تا چه مدت لجبازی می‌کنه و آیا لجبازی ...

بله کاملا لج بازی بچه های ۳ ساله طبیعیه و از بین میره 

حتی بعضا تو این سن خود خواهم میشن مثلااسباب بازیاشونو حاظر نیستن با دوستشون اشتراک بزارن ولی خب طبیعیه و بر طرف میشه نگران نباشین سنشونه

تفاوتها و اختلاف نظر ها آنقدر صدمه نمیزنند تا طرز بیان و راه و روشی که به کار میبریم 🦋
بله کاملا لج بازی بچه های ۳ ساله طبیعیه و از بین میره  حتی بعضا تو این سن خود خواهم میشن مثلاا ...

آخه دقیقا مثل پست اولتون شده

اطرافیان مدام بهش میگن لجباز،حتی گاهی تنبیه میشه😤😤

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
آخه دقیقا مثل پست اولتون شده اطرافیان مدام بهش میگن لجباز،حتی گاهی تنبیه میشه😤😤

ن اصلا تنبیهش نکنین ب روش نیارین طبیعیه

ن اصلا تنبیهش نکنین ب روش نیارین طبیعیه

ببخشید زیاد می پرسم وقتی لجبازی می‌کنه چیکار کنیم؟

چطوری باهاش کنار بیایم؟

ببخشید زیاد می پرسم وقتی لجبازی می‌کنه چیکار کنیم؟ چطوری باهاش کنار بیایم؟

محلش ندین حساسیت نشون ندیت