من همیشه نسبت به مناسبت ها بی تفاوت بودم واقعیتش تاریخ تولد خودم هم یادم میره برای به خاطر آوردن تاریخ ازدواجمون باید فکر کنم و نسبت به ورودی دانشگاه حساب کنم ببینم چه سالی بود و این بی تفاوتی من باعث شد همسرم هم نسبت به مناسبت ها بی تفاوت بشه 

تا به امروز مشکلی نداشتم اگر کاری میکرد یا نمی‌کرد 

ولی دارم با روانکاو حرف می‌زنم صحبت هاش من رو به این سمت کشونده که خودم رو بیشتر دوست داشته باشم برای خودم هزینه کنم و این صحبتا 

متأسفانه من یه حس خود کم بینی شدید دارم و تفکر ذهنیم اینه که لیاقت ندارم پول برای من هزینه بشه حتی وقتی شاغل بودم هیچی برای خودم نمیخریدم😢

در مورد این مسأله باید بیشتر با روانکاوم صحبت کنم ولی می‌خوام قبلش خودم تلاش خودمو بکنم چون ازم میخواد که با مصداق عینی در موردش حرف بزنم و می‌خوام نمونه بیارم که برای رفع مسأله چه تلاش هایی کردم و چون تلاشی تا الان نداشتم می‌خوام این خود کم بینی رو از شوهرم شروع کنم به حذف کردن چون واکنش هاش اثر شدیدی روی من داره 

اگر به شوهرم فقط یک اشاره کنم قطعا حرکت می‌زنه ولی من نمیتونم ازش بخوام چی کار کنم به نظرتون؟ که تلاشی در راستای حذف این خود کم بینی در زمینه خرج کردن باشه؟

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اوه من هرچقدم اشاره کنم فک نکنم حرکتی بزنه. 

چند روز پیش برا تولدش یه تومن هزینه کردم ولی دیشب یه گردنبند 200 تومنی نشونش دادم گفتم برا روز زن اینو برام میگیری

گف حتما😡

حرفی نیست 🥲
اوه من هرچقدم اشاره کنم فک نکنم حرکتی بزنه.  چند روز پیش برا تولدش یه تومن هزینه کردم ولی دیشب ...

واه خب خواهر خودت گفتی دیگه

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
چه خودخواهانه  خدا رو شکر همسرم این تفکر رو نداره و ازم میخواد برای خودم هزینه کنم و خودم رو د ...

مزاح کردم ...

من خودم خیلی هزینه میکنم اهمیت میدم به این چیزا ...

ان شاالله موفق باشید ...  

بدرود                                      
چه خودخواهانه  خدا رو شکر همسرم این تفکر رو نداره و ازم میخواد برای خودم هزینه کنم و خودم رو د ...

بعضیا میگن دیگه مردا رو بذاریم رو سرمون ببریمشون اینور اونور اذیت نشن تا دنیا گلستان بشه

حرفی نیست 🥲
اوه من هرچقدم اشاره کنم فک نکنم حرکتی بزنه.  چند روز پیش برا تولدش یه تومن هزینه کردم ولی دیشب ...

می‌دونه که براش یه تومن هزینه کردی ؟

پول خودت بود ؟ 

از اینکه هزینه کردی راضی بود ؟ 

اگر جواب هر سه تا سوال بله ست واکنشش خیلی بد بوده

.

بهش با لحن خوب بگو با دوستانم صحبت میکردم بحث هدیه از همسر شد که من از خوش ذوق بودن و دقیق بودن شما در به خاطر آوردن تاریخها و مناسبت ها حرف زدم . اونام گفتن خوش به حالت پس روز زن حتما برات میترکونه . بعد یه لبخند بزن  بگو خدا رو شکر دارمت  . (واقعا هم  اینجا ازش حرف زدی و دروغ هم نمیگی ) 

عکس یه چیزی که دوس داری نشونش بده بگو اینو برام بخر من همیشه همین کارو میکنم  

می‌دونی ؟ مشکل اینجاست من هیچی دوست ندارم 

چیزایی که دوست دارم خییییییییییلی گرونن خیییییلی 

مثلا من روانی فرش دستبافم ولی شوهرم با یه ساعت هوشمند کلللللی خوشحال میشه 

من لذت بردن از چیزای کوچیک رو بلد نیستم انگار یه تفکر همه‌ چیز یا هیچ چیز منو اسیر کرده 

موقع زایمانم میخواست طلا بخره گفتم نه بذاریم توی بورس رشد کنه و طلا می‌خوام چی کار و... 

یه لحظه با خودم نگفتم اون طلا برام یادگاری میمونه 

خودمو در اولویت نهایی می‌بینم متاسفانه

.
2706