2726
عنوان

دختر بیشعور و بی ادب خواهرشوهرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3208 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اون بچه الان با تذکر دادن درست نمیشه همینجور که همه گفتن سن بلوغه و حساسیت های خاص خودشو داره باید یه کم شما که بزرگین کوتاه بیایین... اصلا چی میشه توی جمع بهش توجه کنین و ازش نظر بخواین؟ نادیده گرفتنش باعث میشه رفتارش رو شدیدتر کنه تا بتونه توجه جلب کنه

2728
واقعا که چرا بعضیا انقدر بچه ان و ازدواج کردن؟  رفیق طرف ۱۳ سالشه!  نوجوونه  تو خ ...

وااا دختر ۱۳ سالهربه مادرش توهین کنه تو جمع عادیه بنظرت؟

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

وای وای منم یه بچه اینجوری تو اقوام شوهرم هست

بعد این به طرز عجیبی به ماتحت من جوش خورده

هر جا میشینم میاد

هر کاری میکنم ول نمیکنه من رو

حتی محلشم ندم میاد لم میده روم و کنارم میشینه

اینقدرم وراجه که خدا میدونه

حالم ازش به هم میخوره

ننه باباش و کس و کارشم نمیان جمعش کنن

رو هم نمیدم ولی بی‌خیالم نمیشه. مثلا محبتشه ولی خفه‌م کرده با این علاقه بیمارگونه

جوری شده از ترسم خونه مادرشوهرم نمیرم و سعی میکنم وقتی هم برم اینا اونجا نباشن ولی متاسفانه اکثر مواقع بفهمه اونجام خودش رو میرسونه

اینقدر عجیبه که با شوهرم کنار هم دراز کشیدیم زیر پتو میاد زیر پتوی ما بین من و شوهرم دراز میکشه!

خداییش زیر پتوی زن و شوهر نباید رفت. من اینکار رو اگه میکردم مادر و پدرم بیچاره‌م میکردن ولی اینا انگار نه انگار

داره از دست یه بچه ۷ ساله کارم به جنون میرسه

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

مادرش باید ادبش میکرد ک نکرده منم دخترم ۱۳ سالشه بهش یاد دادم تو صحبت بزرگترا نپره و با بقیه با احترام حرف بزنه این حداقل وظیفه یک مادره ک اداب و معاشرت یاد بچش بده

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
مادرش باید ادبش میکرد ک نکرده منم دخترم ۱۳ سالشه بهش یاد دادم تو صحبت بزرگترا نپره و با بقیه با احتر ...

کار درستو شما میکنی

بخدا مادر منم همین بود

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿
منطق یکسریا تو تاپیکا حال ادمو بهم میزنه استارتر اینجا کلا چیزی از بچه و رفتاراش بگی میخورنت 

دقیقا

میخورنت چون خودشونم احتمالا جز همون مادرین که از دخترای ۱۳سالشون فوش میخورن عرضه تربیتشونو ندارن

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿
یلوغ جسمی مهم نیست بلوغ عقلی مهمه که اتفاقا امروزه من بچه هارو دیدم که برعکس شده  بلوغ عقلی خی ...

چون قبلش ب بلوع جنسی میرسن

اگر با ی روانشناس صحبت کنید دراینباره روشنتون میکنه 

من باید تا پایان سن ۲۵ سالگی به اهداف اولیه ام( تسلط به زبان اسپانیایی،مدرک آموزشگاه نقاشی و تحصیل دررشته نقاشی، به اتمام رسوندن سطح دو و ادامه سطح سه حوزه ) برسم ....برام دعا کنید ک ثابت قدم بمونم و پشتکار داشته باشم من باااااااید ۲۵ سالگی احساس کنم ک از خودم راضیم .در تاریخ ۱۷فروردین ۱۴۰۰ شروع کردم به رژیم و ورزش 🤞🏻 برام دعا کنید لطفا
2706