2737
2739
عنوان

دختر بیشعور و بی ادب خواهرشوهرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3213 بازدید | 108 پست
۱۳ ساله الان با ۱۳ ساله اونموقع غیرررر قابل قیاسه! دخترای الان ۹ سالگی ب بلوغ میرسن ما تازه سوم دبی ...

یلوغ جسمی مهم نیست بلوغ عقلی مهمه که اتفاقا امروزه من بچه هارو دیدم که برعکس شده 

بلوغ عقلی خیلی دیر  میرسن

الانم سختمونه ولی می‌رسیم به جایی که حقمونه✨🤍🌍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی فامیل ما هم یه دونه از این ها هست... متاسفانه به تجربه فهمیدن که با کولی بازی و سر بزرگی کار خود ...

وای مایکی از همسایه هامون همینجوری بود سرک می‌کشید به کابینتامون منم درس میخوندم مامانمم کمرش درد میکرد رفتن جلو همه آبرومونو بردن 

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   
2728

تو خود نی نی سایت دخترخانم های کم‌سن تر رو میبینیم که تو تاپیکشون چطور جواب هایی رو که مطابق میلشون نیست دونه دونه ریپلای میکنن و با ادبیات خاص و نوعی لات بازی جواب های به خیال خودشون رو کم کنی  میدن

این اقتضای این نسله . حالا تو ۱۳ سالگی از یک کودک توقع داشته باشیم که بزرگونه رفتار کنه مبادا زن فلان فامیل برنجه ، عجیبه 

ابراز ناراحتی درسته ولی میتونید دوری کنید و کوتاه و مودب حرف بزنید . اینکه بده و فلانه و فحش بدید و دنبال این باشید چطوری مقابله به مثل کنید این فکرو به ذهن میاره که شما هم مثل اونید در عین حال سنتون هم بیشتره. 

دختر جاریهمنم ۱۴سالشه و خب تو بد سنیه ینی زورگوعه با پدرمادرش بدحرف میزنه باعمه هاش تند حرف میزنه جواب میده ولی من ازاول میانه رو بودم هم باهاش رفیقم هم انقدر حرمتم و باهاش حفظ کردم که جرات بی احترامی و تند حرف زدن و تاحالا باهم نداشته و دوسمم داره بهم نزدیکه،اسی جان بابی احترامی تند حرف زدن باعث میشی روش تو روت باز بشه و توجم جوابت و بده خورد شی که یه بچه تو جمع بخواد بهت بی احترامی کنه همه شمارو مقصر میدونن اونوقت

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
😂💔 سلامت باشی  یعنی یه کارایی کردم ک الان رو بشه نابودم

😂😂😂😂😂خدا حفظتون کنه بالاخره بچه بودین دیگه😂❤️

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
وای مایکی از همسایه هامون همینجوری بود سرک می‌کشید به کابینتامون منم درس میخوندم مامانمم کمرش درد می ...

میگفت چرا آینجا تون اینجوری وانجوریه 17 سالش بود مامانش اینقدر دعواش می‌کرد ولی بعضیا واقعا نمیدونم چی بگم 

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   
2738
وای مایکی از همسایه هامون همینجوری بود سرک می‌کشید به کابینتامون منم درس میخوندم مامانمم کمرش درد می ...

من میفهمم این خانم چی میگه چون تجربه مشابه داشتم‌. این فامیل ما خودش هم خیلی ناراحته از دست این بچه اش ، و درک می‌کنه ... هیچ کس هم به روی خودش نمیاره... فقط زمانی که اینطور بی ادب میشه نادیده میگیرنش همه که پر رو تر نشه...

تو خود نی نی سایت دخترخانم های کم‌سن تر رو میبینیم که تو تاپیکشون چطور جواب هایی رو که مطابق میلشون ...

منم یه خواهرشوهر دارم 10 سالش دوست دارم باهام لج نشه آخه خیلی بامن لجه یه یشب باشوهرم باگ شی مادرم شوهرم داشتیم فیلم می‌دیدیم به مادرش میگفت داداش نت رو روشن کرده نت تموم میشه رو به شوهرم کرد گفت من که میدونم کی یادت میده بعد دل درد گرفت من بغلم کردم بوسش کردم 

شما منو میشناسی ک میگی بدتر بودی؟ اتفاقا چون تو سنش بودم مادرم مدام تذکر میداد و تربیتم کرده بود مق ...

مامانش باید بهش بگه...

اون بچه و بی‌تقصیر

همین الان من یه رفتارایی میکنم که فقط باید ببینی...

بعد از خودم خجالت میکشم

تازه ۱۳ سالمم نیست

صدو چهل و پنج سالمه

2706