2726
عنوان

دختر بیشعور و بی ادب خواهرشوهرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3208 بازدید | 108 پست

عزیزم خودتو ناراحت نکن، دقیقا تو بدترین سن یه بچه است، هیچجوره نمیشه باهاشون کنار اومد، بهتره شمارو به مخاطبت حرفت رو ادامه بدی و اصلا توجه نکنی، بعدشم وقتی به مامانش اینجوری میگه اگر واکنش نشون بدی ممکنه به شما هم توهین کنه، بدتر اعصابت خورد میشه ندید بگیرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا که چرا بعضیا انقدر بچه ان و ازدواج کردن؟  رفیق طرف ۱۳ سالشه!  نوجوونه  تو خ ...

بابا منم ۱۳سالم بود خانومی بودم 😐 دلیل نمیشه اینطوری بی ادب باشه

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
2728
بابا منم ۱۳سالم بود خانومی بودم 😐 دلیل نمیشه اینطوری بی ادب باشه

همه عقلاشونو طرز فکرو خانوادش شبیه هم نیستن مقایسه نکن

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

اه منم دخترعمم همین مدلی نمیشه حرف زد ی بند تو دست و پای بزرگ تراس و اظهار نظراتی که اصلا تو سنش نیست ... البته عمم هم کلی تذکر میده و حرص میخوره ..مام چون میبینیم داره حرص میخوره میگیم ولش کن بچس

چون تربیت خانوادگی خودمو باهاش مقایسه میکنم ک تو سنش بودم مادرم مدام تذکر میداد

خب عزیزم دقیقا همین اشتباهه

قرار نیس همه با یک سبک و قاعده ای بزرگ شن

هرکی به یک شیوه ای حالا چه غلط چه درست بزرگ میشن

پس مقایسع نکن اصلا

همه عقلاشونو طرز فکرو خانوادش شبیه هم نیستن مقایسه نکن

بله حق با شماس معذرت میخوام❤️

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
واقعا که چرا بعضیا انقدر بچه ان و ازدواج کردن؟  رفیق طرف ۱۳ سالشه!  نوجوونه  تو خ ...

شما منو میشناسی ک میگی بدتر بودی؟

اتفاقا چون تو سنش بودم مادرم مدام تذکر میداد و تربیتم کرده بود مقایسه داره اذیتم میکنه

مادر تو بودن قشنگترین حس دنیاست پسر قشنگم💙🧿
2706