2726

من شب که میخوام بخوابم..اکثر کارهامو‌میکنم..اما صبح دوباره خونه مثل بازار شامه..بچه هامم میریزن اما نه ب اون شدت..حس میکنم جدیدا خیلی تنبل شدم..شما ها برنامتون چجوره

اللهی شکککرت

یکسره مثل کوزت تمیزرمیکنم به خدا برنامه خاصی ندارم 

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یک عدد تنبل اومدم زرنگ ها رو ببینم 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2728

هرچی رو برمیداری همون لحظه بزار سرجاش.

زیاد ظرف و ظروف اضافی نزار دم دست بمونه چون باعث میشه زیاد ظرف کثیف شه. بعده هر غذا خوردن یه جارو دستی بکش شبا دستشویی رو آب بگیر قبل خواب 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

قبل بچه ها بیدارشو ریخت و پاش هارو جمع کن بهشون هم بگو هرچی میریزن باید جمعشون کنن خودتم نظافت کن تو روز از بچه ها هم بخواه وسایلای خودشونو تمیز کنن اینجوری اونا هم تشویق میشن و به تمیزی علاقه مند

انتظار فقط زمانی قشنگه که اومدن تو بهش پایان بده پسرم❤

صب ک بیدار میشی ی گردگیری و تی کشیدن کلا نیم ساعت وقت میبره بعد هم ک مرتب کردن اشپزخونه ی رب!

بعد تا ظهر کلی وقت اضاف داری...

قبل بیدارشدم بچه هات بلندشو

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه....