2733
2734
عنوان

چرا کسایی که چشم سوم دارن همش میگن چیزای ترسناک میبینیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 113 پست
من خیلی تلاش کردم ک یه استاد پیدا کنم اما متاسفانه موفق نبودم و از طرفی مطمئنم ک ذاتا توانمندم

نیاز به استاد نیس

چشم سوم به مرور اتفاق میفته

خیلی اروم و زیبا

حس درونت کم کم تغییر میکنه

وجودت پر ارامش میشه

از ادما نمیرنجی،مشکلات برات کوچیک و بی اهمیت میشن

چشم سوم یعنی درک بالا،یعنی نگاه به دنیا از یه چشم دیگه

چرا فکر میکنن ترسناکه

چرا میگن موجودات ترسناک میبینن،اینا مبحثش جداس و چشم سوم نیس

نیاز به استاد نیس چشم سوم به مرور اتفاق میفته خیلی اروم و زیبا حس درونت کم کم تغییر میکنه وجودت ...

نمیدونم چرا ولی حس کردم خودتون همون کسی هستین که چشم سوم دارین

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا این فکرو میکنین

اطلاعاتتون در این زمینه بالاست با اعتماد به نفس حرف می‌زنید کلمات درست انتخاب می‌کنید انگار که از سر تجربه است حتی به نظر می‌رسد که تلاش دارید از یک حدی هم بیشتر مبحث را باز نکنید

خیلی سوال ها، مثلا این که تصویر برزخی من چی هست، آیا اون ها من رو به صورت آدم میبینن خواهر عزیزی دا ...

عزیزم،حتی لحظه ای فکر نکن که نفرینه

این قد قدرتمند به مسایل نگا کن که فقط بگو خواست خداس،ویه امتحان الهی،که سربلند بیرون میاد ،امشاا...

تا خدا نخواد حتی نمیتونی پلک بزنی

من یقین دارم اگه این طور فکرکنی ،مطمئن باش خدا تو رو و خواهرت رو از تمام بدی ها حفظ میکنه

2738
عزیزم،حتی لحظه ای فکر نکن که نفرینه این قد قدرتمند به مسایل نگا کن که فقط بگو خواست خداس،ویه امتحان ...

توی این روزهای دلهره و اضطراب آزمایش خواهر عزیزتر از جانم، این که یه غریبه یه جای دنیا، این پیام دلگرم کننده را بهم بگه خیلی گواراست

انشاالله که به مدد پروردگار و به نورانیت این برق امید که در پیامتون هست در زندگی تون موفق باشید

توی این روزهای دلهره و اضطراب آزمایش خواهر عزیزتر از جانم، این که یه غریبه یه جای دنیا، این پیام دلگ ...

عزیزم تا میتونی از ته دل یقین پیدا کن که خوب میشه و باورش کن

ممنون بابت دعای قشنگتون

چشم سوم تماما شیطانی و با راه هایه شیطانی باز میشه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706