2726
عنوان

چرا کسایی که چشم سوم دارن همش میگن چیزای ترسناک میبینیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 113 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم سوم اگه به مرور و رو اصول خودش باز بشه خوبه معمولن ارواحی که کائنات میفرستن رو میبینن و باهاشون در ارتباط میشن

اگه به زور باز بشه ینی به یه سری کارای اجبار از سمت خود آدم که باعث باز شدن چشم سوم میشه اونوقت بجای دیدن چیزای خوب اکثرن جن و ارواح خبیث و وحشتناکو میبینن

منظورم اینه ک زشتیارو بیشتر میبینن... 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2728
شایدموجوداتی همراه ما زندگی میکنند که مانمی بینیم 

خب میدونم فقط میخوام بدونم که چه جوریه نوع زندگیشون. اصلا چرا از خودشون خونه و زندگی ندارن. شاید سلیه ما با اونا یکی نباشه تو انتخاب وسایل و اینا

چون اگه خوب بود حتما همه ادما داشتن چشم سوم و دید گسترده تری داشتن اما قدرت درک هرچیزی روخدا به هرکسی نداده این ادما هستن ک سعی دارن همه چیو بیشتر بفهمن بدونن و بدون هیچ اگاهی چشم و مغز ما درک و توانایی هضم دیدن ی سری چیزارو نداره و این موضوع میتونه رو مغز این ادما تاثیر بزاره

نمیدونم والا برام واقعا پیش اومده و چند وقته درگیرم باهاش

بچه که بودم حسن زاده آملی اومد شهرمون مراسم ناهار بود بعد نماز جماعت بیچاره رفت ..میگفتن انقد همه مردم وحشتناک دیده نتونست تحمل کنه بمونه...اکثرا هم تو خونه کوهش زندگی می‌کنه ..البته اون فک کنم چشم برزخی میشه

راه درستش چیه؟ اخه بعضی ها هم ناخواسته چشمشون باز میشه

همه چشم سومشون بازه ولی آنقدر غرق دنیا و زندگی شدن ک نمیتونن ازش استفاده کنن و یه جور براشون غیر ممکنه 

راه درستش فقط تقویت ایمان قلبی به خودمونه

آقا چشم سوم دیگه چیه یکی توضیح بده

چشم سوم یه چاکراهی هست توی پیشونی که اگر باز شکنی کلا چیزای نادیدنی رو میبینی. و از اینده خبر داری میشی و.... منتها همه میکن اصلا خوب نیست و خیلی چیزای ناراحت کننده میبینن و میشنون و خیلی ترسناکه و... حالا برای من سوال شده که چرا همه جنبه بدشو میگن چرا جنبه خوبشو. نمیگن

یا اصلا چرا اون موجودات فقط میخوان اینارو اذیت کنن؟ چرا باهاشون دوست نمیشن؟ بعد اینکه اونا باهاشون ...

خبببب این همون اجباریه که واست درموردش گفتم 

ینی مثلن من به زور خاستم چشم سوممو باز کنم در این صورت چیزاییو میبینم که تحملش واسم سخته و هیچ راه برگشتی هم ندارم

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

چشم سوم یعنی همون چشم برزخی؟؟

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
يكي از اشناهامون چشم سرم داره من ازش ميترسم  از مانادا اومده ميگه ماسك نميزنم چون نميگيرم از ع ...

عجب چرتوپرتایی میگن مردم ویزوس کرونا چیکارش به چشم سوم اخه اون موضوع فرایند فیزیکیه بدنه عزیزم باورنکن

2706