2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین دکتر عاطفه ضیائی تو عظیمیست زنگ بزنه ۱۱۸شماره مطبشو بگیره.شرایطشو توضیح بده ببینه قبول میکنه یا ن.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2731

درود بر بانوان عزیز

من یه پیج زدم تا بتونم کسب درآمد کنم
خوشحال میشم از نزدیک با کارهای من آشنا شید
اول راهم و به حمایت شما عزیزان نیاز دارم
آدرس پیج در اینستاگرام
https://www.instagram.com/aza_silk/ 
ازتون خواهش میکنم فالو کنید و به دوستانتون معرفی کنید 

اینهمه ادم سقط کردن چی شده . ابنم روش. این واقعا بحرانیه

این همه ادم سقط کردن برین ازشون بپرسین زندگیتون بعد سقط چه جور شد ، ادمای زیادی رو دیدم ک بعد سقط زندگیشون نابود شد ، خیلیا سه تا بچه دارن خانومی رو میشناسم سه تا بچه  داره با یه دونه اتاق که هم توش میخوابن هم توش اشپزی میکنه ،، عزیزم درک میکنم شرایط سخت ،، ولی چرا کسی که بچه نمیخواد درست جلوگیری نکنه ، الانم میتونن به خاطر خدا سقط نکنن و از خدا خودش کمک بخوان که راهی جلو پاشون بزاره 

2738
از اشناهاتون کسی رفته پیشش  این بنده خدا اصلا شرایط نداره

ن دکتر خودم بوده ولی باتوجه به اخلاقیاتش فک کنم بعد توضیحو یکم دردودلو گریه انجام بده پولم بده ک دیگه هیچی

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
نه خیلی ناراحته نمیخادش. دکتری میشناسین که سقط کنه

چندوقتن بچه هاش

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘
اینهمه ادم سقط کردن چی شده . ابنم روش. این واقعا بحرانیه

جان یه انسانه که گرفته میشه درسته الان کوچیکه ولی یک انسانه

اگر فیلم سقط رو ببینی دیگه اینطور نمیگی اون جنینی که به سه ماه هم نرسیده فیبمش هست وقتی دستگاه کورتاژ جلو میره جنین میخواد به هر قیمتی خودشو نجات بده

اینا فیلم های واقعی هستند

یک انسان که شعور داره داخل شکم مادر هست 

بلاخره جنین روزی خور دنیا بود که جنین تشکیل شد

وگرنه این همه آدم هزار جور راه بارداری میرن باز باردارنمیشن

2706