2733
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرم راضی بشه🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 54 پست

خودش ببره بعد بیاددنبالتون

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😅😅 آره خودمم بدجور تو این فکرم😈😈 اصن خودمم همینو بهش میگم، میگم مارو بذار و برگرد دوباره بعدش بی ...

اره باهاش برو بعد به مامانت بگو نزاره تو برگردی بعد شوهرتم راضی میشع😬

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
2738
۴ ساله ازدواج کردم و وضعم همینه .یه شبم نمیزاره جایی بمونم🙄

چرا

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
اوووه اخرین بار 3ماه پیش اونجا بودم. الان برم دیگه میره برا بعد عید و اینا

بهش بگو من خیلی دلتنگم ویک روز کمه یا بزار زودتر برم یا وقتی رفتیم من اونجا میمونم یه هفته می‌خوام پیش مامانم باشم ..

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩
آره تعریف کردم براش🤦🏻‍♀️. 

نکن دیگه عزیزم خانم ها فکر میکنن با تعریف این چیزها به شوهرش نشون میدن که ببین چقدر من خوشگل و جذاب م که دیگران چشمشون دنبال منه.‌.. اما فقط شوهر رو حساس میکنن و تأثیر منفی میذارن روی ذهنش ...‌ که ممکنه همسرش ون یه روز.... 

بهش بگو من خیلی دلتنگم ویک روز کمه یا بزار زودتر برم یا وقتی رفتیم من اونجا میمونم یه هفته می‌خوام پ ...

مامان ندارم آخه بدبختیم اینجاس😁

عمه دارم😅😅

حرفی نیست 🥲

آدم شوهر وزندگیش مهمه پس چرا راه دور عروس میشین مثل مادر شوهر من۴۰سال خودش میرفته شهرستان نیومده چی شده نهایت از۷ تا بچه ۲ تا رو میبنده زندگی ول بچه ها مشکلات معده مادر بالا سرشون نبوده آدم باید عادت کنه با شوهرش بره نشد نره

آدم شوهر وزندگیش مهمه پس چرا راه دور عروس میشین مثل مادر شوهر من۴۰سال خودش میرفته شهرستان نیومده چی ...

اوه من تنها نمیرم که. بچه هامم میبرم. تازه اونجا به بچه ها انقد خوش میگذره نمیخوان برگردن. راه دورم عروس نشدم که، جفتمون تهران بودیم و دور بودیم از خونواده هامون. 

چقد شماها زن ستیزین، یعنی زن حق نداره سالی چند روز پیش خونوادش باشه؟ 

حرفی نیست 🥲
2706