2726
عنوان

اگه هیچوقت ازدواج‌نکنم‌چی‌‌میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 102 پست
اره قبول دارم حرف مردم تمومی نداره ولی ازدواج لزوما اسارت نیست ادم تعهداتش بیشترمیشه ومسولیتاش اما ا ...

نپیچونش....زیر بار تعهد و مسئولیت رفتن ینی اسیری .این که بخوای موهاتو قرمز کنی بگن نه موی سیاه دوس دارم من این میشه اسیری.این که فکر و ذکرت بشه شب شام چی باید بپزم این میشه اسیری...ذهن ی ادم مجرد اصن تو باغ هیچ کودوم این چرتو پرتی جات نیست.همون طور که ذهن من نبود ولی بعد ازدواج احساس میکنم مغزم از ی سری هجویاتی پر شده که برای تغییرشون کاری ام از دستم بر نمیاد.روال زندگی متاهلیه دیگه.همینه ک هست

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوه اوه ، همه همینو میگن😂😂😂😂 چرا آدمو ناامید میکنین عاخه خخخخخ

نا امید چیه عزیز؟دارم کمکت میکنم پس فردا نیفتی تو ی دور باطل نه راه پس داشته باشی نه پیش.هیشکی از زندگی متاهلی راضی نیست.منو ببین.هر کی بهت میگه قشنگه داره وانمود میکنه.من به خودم قول دادم هیچ کسیو به غلط منحرفش نکنم...گوش بده....بیشتر به رفتارا دقت کن.هر رفتاری که الان میبینی اینا همه فیکه....شوهر منم مث نامزد تو چشم بله قربان بود.الان میگه چشم بله قربان ولی اگه ی سر سوزن مخالف میلش رفتار کنی دنیاتو جهنم میکنه.میگم در جریان بشی بعدا با خودت بگی ی نفر تو فلان سایت منو راهنمایی کرده بود 

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه
فقط سنت ک رفت بالا دیدی هیشکی نمیاد خواستگاریت فقط توروخدا رو زندگی ی متاهل وارد نشو😂مثل بیشتر این ...

اصلا حرف خوبی نزدی  

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2728

بابا اصلا الان آمادگیشم نداری بزار حالا حالا وقت داری شاید دلت خواست بعدا بکنی

ببین چیز خطرناکی نمیشه فقط ممکنه وقتی خییییلی مسن شدی احساس تنهایی بکنی که اگه اهل دوست نباشی که خیییلی بدترم میشه با آدمی دیگه بعدا خودتو با بقیه مقایسه کنی غیر اینا چیز دیگه فک نکنم چیزی بشه

فقط سنت ک رفت بالا دیدی هیشکی نمیاد خواستگاریت فقط توروخدا رو زندگی ی متاهل وارد نشو😂مثل بیشتر این ...

نمیدونم چرا اطرافیان‌ شما اینطوری هستن

چون اکثر دخترهای سن بالا اطراف من تحصیل کرده هستن‌ و موقعیت‌‌ اجتماعی و شغلی خوبی دارن و دلیل ازدواج نکردنشون هم این هست که برخلاف یه عده به غیر از شوهر کردن راه‌های دیگه‌ای هم برای موفق شدن بلدن

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
هرکی تو ایران زندگی میکنه مسلمون نیس هرکسیم ک تو شناسنامش نوشته مسلمون، کاملا معتقد نیس خیلیا فقط ...

مسلمونی رو کجای شناسنامه نوشته؟!!!!!!

🤭😊😊😊😊😊

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
حوصله هیچی‌ندارم.😎

ببین عزیزم،شرایط آدم هست که نوع برنامه ریزی زندگیش رو تعیین میکنه،

معلومه وقتی ازدواج میکنی یه چیزایی از دست میدی و یه چیزایی به دست میاری،

اتفاقاً اگر خوب انتخاب کنی و درست چیزایی که به دست میاری خییییییلی بهتر و بیشتر از چیزایی هست که از دست میدی

تمام انتخاب های ما همینه،مثل اینه که بگی اگر بخوام برم سرکار از ساعت ۱۰ تا ۱۲ نمیتونم با دوستام برم بیرون پس قید کار رو میزنم

این پاک کردن صورت مسأله هست

انشاءالله مجرد یا متاهل خوشبخت باشی💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
نمیدونم چرا اطرافیان‌ شما اینطوری هستن چون اکثر دخترهای سن بالا اطراف من تحصیل کرده هستن‌ و موقعیت‌ ...

ن اطرافیان من ایتطور نیستن

چیزی ک از زندگی مردم میشنویم و تو دادکاه ها میبینیم

ی جا ی مشاوره دادگاهی بود خانمه تو خیابون فرشته خونه داشت تحصیل کرده اما تنها بود و حاضر بود پول ب اقا بده د سامورتش کنه اما بیاد با اون باشه

نگفتم همه اینطورن گفتم بعضیا

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥
نمیدونم چرا اطرافیان‌ شما اینطوری هستن چون اکثر دخترهای سن بالا اطراف من تحصیل کرده هستن‌ و موقعیت‌ ...

من خواهر زاده خودم پزشکی شهید بهشتی داره میخونه و میگه تا تخصص نگیرم اصلا ب فکر ازدواج نیستم

من قصدم اصلا بی احترامی ب کسی نبود فقط این موضوع چون خیلی تو جامعه باب شده گفتم😗 

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥
مسلمونی رو کجای شناسنامه نوشته؟!!!!!! 🤭😊😊😊😊😊

منطور من کاملا مشخص بود، ینی دین و هویتی ک باهاش بدنیا اومدی و از خانواده ب تو رسیده.

و ضمنا وارد هر ارگانی بخوای بشی یا ساده ترین کاری رو بخوای انجام بدی ی فرم بلند بالا جلوت میزارن ک دین هم یکی از اوناس :) 

مسلمه کسی ک جواب و استدلالی نداره، اصل قضیه رو ول میکنه و میخواد هرجور شده خودشو توجیه کنه :) 

ریپ نزن ک خونده نمیشه ✌️