2733
2734
عنوان

اگه هیچوقت ازدواج‌نکنم‌چی‌‌میشه؟

1171 بازدید | 102 پست

من ۲۳سالمه،راستش اصلا حوصله بچه‌داری و کار خونه روندارم،حوصله ندارم بخاطر یه نفر دیگه چاق شم لاغر شم خودمو تغییر بدم، میگم‌چرا باید درد زایمان بکشم،براشیردادن بچه شب بیداری بکشم،مهمون‌داری کنم وفلان، کلا‌حوصله هیچی‌ندارم فقط میخوام تفریح کنم و بخورم‌و بخوابم،

خالا نظرتون چیه اگه ازدواج نکنم چی میشه؟

خیلی خوبه

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی ازدواج ی انتخابه ک تو دوسش نداشتی 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728

هیچی نمیشه.... 

ولی الان تو ک ببینی مشخصه خیلی نا امیدی... 

# نه ب کودک همسری😡🤬😤😱من ی دختر 20 ساله ام ک تو 15 سالگی بچگی کردم، عاشق شدم و در آخر ازدواج کردم.... من حتی ی لحظه هم فکر نکردم.... اصلا نمیدونستم ازدواج چیه.... پس دختر ک 13 سالشه یا 10 سالشه یا همون 15 چ میفهمه ازدواج چیه.... لطفا. لطفا نکنید..... صرفا برا اینکه خودم اینو تجربه کردم نمیگم.... من دیدم زیاد دیدم ک هم سنام پشیمون شدن.... با اختلاف اینکه اونا خانوده هاشون خواستن و من خودم و حالا هر ناراحتی باشه روم نمیشه ب کسی بگم چون همه ی اطرافیانم بخاطر سنم مخالف صددرصد بودن.... اگه این امضا حتی روی یک نفر تاثیر بزاره.    از ته دلم شاد میشم🙃دخترا خوش بگذرونید... عشق کنید با دوستاتون وقت بگذرونید و با هدف پیش برید.... عاشق همه ی دخترام و خوشحالم ک یک دختر قویم ک دست از آرزوهاش نمیکشه💪
2738

منم بابچه مخالفم وبعداین تصمیم گرفتم واسه خودم زندگی کنم واززندگی لذت ببرم.اماخوب گلم نیازهایی داری که فقط شوهرت میتونه براوردشون کنه غیراینه؟

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ازدواج نکنی چیزی نمیشه

ولی چجوری تا ابد میخوای بخوری و بخوابی و تفریح کنی؟ با کدوم پول؟ 

خونواده دور از جون تا آخر عمرت ک نیستن 

شاغل شو بعد نخواستی ازدواج هم نکن :/

2706