2737
2734
عنوان

یه لیست جامع از غذای نینی و نکته ها

| مشاهده متن کامل بحث + 493790 بازدید | 555 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا خیر دنیا و آخرت رو نصیبت کنه عزیزم

الهی که همیشه خوشی و سلامتی نصیب خودت و خانواده ت بشه

سپاس بانو جان

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2738
ای جاانم  من دخترم الان ده سالشه عزیزان  خیلی خوشحالم این تاپیک اینقد بدردتون خورده  ...

وای چه جالب 

تاموضوع تاپیکودیدم مطمئن بودم که واسه قدیمیهای سایته اومدم دیدم بلهه 

واقعا تاپیکای قدیمی گاهی بروزمیشن چقدرخوب وپرمحتوا و با ادبو باحترام بودن قبلا 

ولی متاسفانه خیلی فضای خوبی دیگه نداره شایدگاهی خوب باشه

ای جاانم  من دخترم الان ده سالشه عزیزان  خیلی خوشحالم این تاپیک اینقد بدردتون خورده  ...

الان داشتم فکر میکردم که استارتر این تاپیک کجاست الان؟؟؟؟🤔🤔🤔

منم سالِ نود وسه که خواننده خاموش بودم کلی از تاپیکتون استفاده کردم برایِ غذاهای پسرم.پسرم الان ۶سالشه.خیلی ممنون از زحماتتون

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
وای چه جالب  تاموضوع تاپیکودیدم مطمئن بودم که واسه قدیمیهای سایته اومدم دیدم بلهه  واقعا ...

بله عزیزم 

تاپیک مال ده سال پیشه و ما با دوستایی که توی نینی سایت اشنا شدیم همچنان رفاقتامون حفظ شدن و الان یهو اومدم و دیدم چقدر این تاپیک مفید بوده خدارو شکر 

دخترم الان ده سالشه و کنار من داره باب اسفنجی نگاه میکنه 😄❤️

الان داشتم فکر میکردم که استارتر این تاپیک کجاست الان؟؟؟؟🤔🤔🤔 منم سالِ نود وسه که خواننده خاموش ب ...

زنده باشید و‌پیروز خانوم عزیز 

خودتون و کوچولوی عزیزتون 

زمان چقدر زود میگذره واقعا

بله عزیزم  تاپیک مال ده سال پیشه و ما با دوستایی که توی نینی سایت اشنا شدیم همچنان رفاقتامون ح ...

عزیزم خداحفظش کنه واستون😗

این تاپیکتون هم این همه کمک کرده به دیگران حتما انرژی مثبتش بهتون رسیده 😍😍

زنده باشید و‌پیروز خانوم عزیز  خودتون و کوچولوی عزیزتون  زمان چقدر زود میگذره واقعا

مرسی عزیزم.واقعا خیلی زود گذشت.انگار همین دیروز بود که واسش دنبال دستور غذاهایِ کمکی بودم که بهش غذاهای متنوع ومقوی بدم.

انشالله که همیشه در پناه خداباشین

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
عزیزم خداحفظش کنه واستون😗 این تاپیکتون هم این همه کمک کرده به دیگران حتما انرژی مثبتش بهتون رسیده ...

قطعا همین طوره که امشب با ارامش کنار دخترمم و البته که ساعت دو شبه و میگه گرسنمه و حالا هی باید بهش یاداوری کنم مامان این وقت شب نباید چیزی بخوری چااااق میشی 😄😄😄😄😅😅😅

2706