2703
2553
عنوان

یه لیست جامع از غذای نینی و نکته ها

| مشاهده متن کامل بحث + 493064 بازدید | 555 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
الهام جان بیشتر از 90 درصد مطالبی که تو این تاپیک نوشتی کپی مطالب من تو تاپیک "آشپزی برای کودکان" بود که من همزمان با غذاخورشدن پسرم راه انداخته بودم!
ایکاش حداقل حق نویسنده ی این مطالبو رعایت میکردی و حداقل این نکته رو میگفتی عزیزم!

البته من بعلت عدم پذیرش قوانین مسئولین نی نی سایت مبنی بر حذف دلخواه مطالب تاپیک ها و یا حذف کل تاپیک های این سایت مدتیه که دیگه مطلبی تو این سایت و تاپیکای اون نمیزارم و کل مطالب تاپیک "آشپزی برای کودکان" نی نی سایت رو هم به سایت بسیار خوب "مامی سایت" منتقل کردم.

دوستانی که منو میشناسن و میخوان این مطالب و گفت و شنود ها رو درمورد تغذیه ی نی نی گلاشون دنبال کنن میتونن منو تو این آدرس پیدا کنن:
http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=404
مامان سپند من توی اولین پستم گفتم که از تاپیکای مختلف برداشتمشون و ادعا هم نکردم که اینا دانش خودمه
شاید حدود سی یا چهل تا تاپیک مختلف بود که خوب یکیش هم تاپیک شما بود
گفتم اینجا بذارم شاید بدرد کسایی بخوره که مثل من تجربه اولشونه
نمیدونستم باید از شما اسم میبردم !
2714
راستی زرده تخم مرغ رو از شش ماهگی می شه داد یا کل تخم مرغ رو؟
یا اصلاً باید بعد از یکسالگی تخم مرغ داد؟
یه جا خونده بودم یکی شو باید بعد از یکسالگی داد حالا یادم نمیاد قاطی کردم کسی می دونه؟
نازلی جون یک ماه بعد غذا خور شدن نینیت میتونی زرده رو شروع کنی
از یه نخود شروع کن و هر روز بیشترش کن
نینی ها باید یک روز در میون یه زرده کامل بخورن
حالا میشه یک روز در میون یه زرده بدی میتونی هم روزی نصف زرده
سفیده تا یک سال ممنوعه
2706