2737
2734
عنوان

یه لیست جامع از غذای نینی و نکته ها

| مشاهده متن کامل بحث + 493781 بازدید | 555 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
لام من انگلیس زندگى میکنم به NHS زنگ بزن اونها راهنماییت میکنن و اگر هم لازم بشه به اورژانس وصلت میکنن یا میگن بهت که در چه شرایطى بهشون زنگ بزنى لازم نیست به 999 زنگ بزنى شمارش هم تویه وب سایت NHS هست من خودم قبلن امتحان کردم و بهشون هم بگو CALPOL دادى چون CALPOLE برایه 2MONTH + هست البته حتما ضررى نداشته که DR داده
اولاً که بدون زنگ زدن نرو. تا جایی که یادمه یکی از روزا هم فقط مشکلات مالی رو قبول می‏کرد. باید حتماً یه مرد زنگ بزنه وقت بگیره از دفترش. داخل اتاق هم حتماً باید با یه مرد بری. تا حالا نشنیدم خانومی رو تنها قبول کرده باشه.
داخل جور خاصی نیست یه اتاقه که دور تا دورش صندلی چیده. خود حاج آقا هم زیاد صحبت نمی کنه. فقط شاید یه موضوع کلی ازت بپرسه. بعدش هم مثل انرژی درمانی دستاش رو دور سر و بدنت تکون می ده و بعد بهت یه تیکه نبات می ده که باید توی آب حل کنی و فکر کنم یه هفته کم کم بخوری.
آدرسش هم سر راسته. اگر می‏خوای با مترو بری باید بیایی ایستگاه قیطریه پیاده بشی. بعد یه ماشین بگیر برای میدون قدس، اونجا که پیاده شدی سمت راست برو جلوی ساختمون شهرداری منطقه یک اول خیابون شهید باهنر یا همون نیاورون (یه ساختمون بزرگه از هرکس بپرسی نشونت می‏ده) یه ماشین بگیر بگو مستقیم تا آتش نشانی، بعد سمت راستت رو نگاه کن تا آتش نشانی دیدی پیاده شو. کنار آتش نشانی یه کوچه سرازیره همون رو بروپایین سمت راست خیابون بن بست پرستو. معمولاً اونقدر شلوغ می شه که پیدا کردنش آسونه.
2706