2733
2734
عنوان

همسایمون خیلی نگام میکنه

399 بازدید | 22 پست

بچه ها ما خونمون وسط مرکز شهره تو خیابون روبه روی خونمون یه مغازه هست که مستاجر قبلی خالی کرده یه مستاجر جدید اومده جاش و متاهل هست و منم متاهلم و یک بچه یکساله دارم حالا هر وقت من از خونه در میام یا میخوام برگ خونه این آقا میاد جلوی در مغازه میمونه و خیلی تابلو نگام میکنه و میترسم مغازه دارای اطراف فکر بد کنن چکار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه دفعه که داشت نگات میکرد تو هم با اخم زوم کن تو صورتش بعد بگو مرتیکه چیو نگاه میکنی قشنگ چش تو چش بهش بگو یه کم با صدای بلند بگو که دو سه تا مغازه بغلی ها مت جه بشن که دفعه بعد از اونا خجالت بکشه نگاه نکنه مرتیکه حیز

اخم کن رد شو محلش نده

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2738
برو بزن وسط لنگاس مردیکه کپاسط کلپاسو رو

اروممممم باش 

نفس عمیق بکش 

دمممم

باز دممممم

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

من باشم اگه مطمئن باشم بهش میگم جناب من متوجه شدم اخیرا شما من رو به جای کس دیگه ای اشتباه گرفتید گویا. لطفا نگاهتون رو کنترل کنین قبل از اینکه من مجبور بشم همسرم رو در جریان بذارم

سگ محلش کن 

مطمعنا آدمه خیریه و فقط ب تو نگاه نمیکنه پس دروبریا میشناسنش به خودت نگیر

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
2706