2733
2734
عنوان

خانما کمکککک انقباض 😥هفته ۳۷

8290 بازدید | 33 پست

سلام دوستان ۳۷ هفته و ۳ روزمه از دیشب که نزدیکی داشتم تا الان انقباضات شدید دارم ۳ بار از خواب به خاطر دردش بیدار شدم دوشنبه دکتر بودم گفت بعضی دردا ماه درده پانشی زود بیای بیمارستان نی نی هم الان که دقت کرد تکون میخوره چیکار کنم الان.راهنمایی کنید ماه درد شما هم همینطوری بود خیلیییی درد داشت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشکال نداره طبیعیه منم بودم اینجور اگه شدیدشدبزودکتر

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2738
فکرنمیکنم درد زیمانباشه. فاصله دردهارو حساب کن.درد زایمان هی قطع و وصل میشه و زمانش نزدیکتر.اینا شن ...

فاصله هاشو چجوری حساب کنم از دیشب که داشتم سعی کردم بهش فک نکنم بخوابم ولی از درد ۳ ۴ بار بیدار شدم ببخشید تا دستشویی رفتم دوباره اومدم خوابیدم ولی شکمم سفت سفت شده باز الان یکم بهترم نمدونم چیکار کنم

اگر فقط موقع تکون خوردن هست که درد زایمان نیست

نه الان باز سفت شد و در د میکنه تکون بخورم دیگه داد میزنم😥تازه یهو نی نی یه تکون میخوره دردم بیشتر تر میشه

از این هفته دیگه آمادگی داشته باش کیف بیمارستان و مدارک رو بزار جلوی در که استرس نگیری بالاخره لحظه ...

حتما آره از ۳ هفته پیش آماده کردم.ممنون عزیزم برام دعا کن 

2706