2733
2734

الان گوشی بابامو نگاه کردم اول دیدم تعجب کردم اخه هزار بار تو پیام قربون صدقه رفته بود و...و گفتخ بود شماره کارتت بفرس اول تعجب کردم بعد به اخر پیام رسیدم دیدم نوشته(خانومی)گرفتم برا اون قوزمیت خواسته بفرسته چقد از این لوس بازی ها بدم میاد😒😒😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

چی بگم.

زن و شوهرن دیگه.

خانما خواااهش میکنم میشه دوتا تاپیک آخرمو گزارش بزنین

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
الان مسیجو حذفیدم تا بابام نخوندتش و اینکه بیشتر از این بابام این خاله زنکی هارو نبینه 😐😐

منم دیشب اسمس میخاسم بدم به پسرم ببین بابات پکار میکنه تو اشپزخونه اشنباه واس شوهرم فرستادم۰چون باهاش قهر دودم

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2706