2726

سختکوش 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودم زجر دنیا را کشیدم اما اونو نازک و نارنجی بار میارم البته لوس نه مخالفم بل لوس اما نمی ذارم آب تو دلش تکون بخوره  تا وقتی من زنده ام و اگه خدا عمری داد ۱۵ سال به بالا کم کم یادش میدم  

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂

کلا کلید زندگی تعادل است

اونقدر توجه و محبت زیاد و بیش از حد نرمال بچه رو دست و پا چلفتی بار میاره

مسئولیت دادن به بچه خیلی باعث رشد و پیشرفت‌شخصیتش میشه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

خیلی دوست داشتم سختکوش باشه مثل خودم چون تک فرزند بودم دست راست پدرم بودمو مثل یه پسر پابه پاش بودمو مثل یه دختر همدمش 

ودیدم چقدر خوبه اما سختکوش باشه اما دخترم علیرغم تلتشم ذاتا سوسول ونازک نارنجیه

رفیقم بود 
خودم زجر دنیا را کشیدم اما اونو نازک و نارنجی بار میارم البته لوس نه مخالفم بل لوس اما نمی ذارم آب ت ...

انشالله هزارسال زنده باشید 

ولی مادر منم با من تک فرزند همین کارو کرد و تو سیزده سالگیم وقتی ٣٣سالش بود فوت کرد 

من موندم و یه دنیا بی تجربگی!

انشالله هزارسال زنده باشید  ولی مادر منم با من تک فرزند همین کارو کرد و تو سیزده سالگیم وقتی ٣ ...

عزیزم الهی فدای دلت جقدر شبیه هم منم خودم تو ۱۳ سالگی مادرم از دست دادم اونم ۴۸ سالش بود و خیلی اذیت شدم الان دقیقا دارم تمام غصه ها و کمبودها خودم را  واسه دخترم جبران میکنم 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
انشالله هزارسال زنده باشید  ولی مادر منم با من تک فرزند همین کارو کرد و تو سیزده سالگیم وقتی ٣ ...

اولین باری خواستم غذا درست کنم هیچ وقت یادم نمی ره مهمان داشتیم چقدر گریه کردم ساعت ۱۱ شب شامم آماده شد چقدر سختم بود آشپزخانه پر از ظرف 😂😂😂😂 اما در عوض الان تو فامیل خودم و شوهرم هیچ کس آشپزی مثل من نداره عاشق آشپزی و غذای خاص شوهرم جلوی همه میگه غذا فقط خانومم 

اولین باری خواستم غذا درست کنم هیچ وقت یادم نمی ره مهمان داشتیم چقدر گریه کردم ساعت ۱۱ شب شامم آماده ...

اره منم از سیزده سالگی اشپزی کردم 

جالبه الان من ببینم یه بچه داره اشپزی میکنه قطعا اگه مهمان باشم نمیذارم و خودم انجام بدم 

چرا مهمونا مینشستن تا ما که یه الف بچه بودیم غذا بذاریم جلوشون???

فکر میکردم فقط اطرافیان من اینطور بودن

2706