2733
2734
عنوان

واقعا باید با بچه سرتق چیکار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 63 پست

ببرش تو اتاق دستتو بزار رو دهنش چنتا بزن تو کله اش بگو داد بزنی از پنجره پرتت میکنم پایین بعدم دستشو بپیچون دوباره یکی بزن تو گوشش ۲ تا هم تو سرش😐دوباره وقتی تو حالتی که دستت جلوی دهنشه بگو اگه به مامان بابات چیزی بگی دوباره میزنمت و با یک اردنگی از اتاق پرتش کن بیرون😑😐

شوخی کردم با مادر و پدرش در میون بزار بگو اگه دعواش کردم ناراحت نشین

مادرش تربیت نکرده دیگه فقط پس انداخته 

ببین والا تاپیک قبلیم حرف زدم گفتم بچهه اینجوریه دریده س همه بهم گفتن خودت دردیده ای😐

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن تو دستش . چشاتم درشت کن بگو بار اخرت باشه فهمیدی..‌ داد بزن بترسه .‌ میبینیش جدی رفتار کن . باید ...

😅😅خیلی این کارو کردی اره؟؟ قشنگ من این تصویرو دیدم انگار🤣

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2728
چن سالشه دختره یا پسر تک فرزنده یا فرزنده چندمه مامانش شاغله؟؟؟؟؟؟

دختر هشت سال بسیارسرتق و حسود فرزند دوم مامانشم خانه دار

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
2738
ببرش تو اتاق دستتو بزار رو دهنش چنتا بزن تو کله اش بگو داد بزنی از پنجره پرتت میکنم پایین بعدم دستشو ...

😊ای ننه چه روحیه ی لطیفی داری دوستم😘😆

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

درسته بچه هست ولی بعضی پدر مادرا بچشونو خیلی بد بار میارن فکر میکنن بچه اگه گرگ باشه خیلی خوبه من یادمه یه پسر ۱۲ساله اینا داداشم رو زد داداشم کوچیک مامانم رفت بهش تذکر بده نمیدونید چطوری بود فش میداد به مامانم بعدش مامان پسره هم اومد به مامانم فش داد دقیقا متوجه شدم چقدر اخلاق ونواده تاثیر میزاره خیلی از اینجور بچه ها بدم میاد خیلی

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه
۸سال🤐فکر کردم ۲سالشه

ببین به خدا همه رو روانی کرده یه بچه ی عقده ای و حسوده

حسادت با بچه ها با بزرگا

دختر هشت سال بسیارسرتق و حسود فرزند دوم مامانشم خانه دار

سنش برای این کارا خیلی زیاده مادرش مشکل روحی چیزی نداره؟مثلا افسرده باشه یاوسواسی ؟واینکه فکرمیکنی خیلی سبک تربیتیش دوگانه باشه اینکه مثلا روی مسایلی خیلی سخت بگیرن رویه مسایلی خیلی آسون؟؟؟

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼
درسته بچه هست ولی بعضی پدر مادرا بچشونو خیلی بد بار میارن فکر میکنن بچه اگه گرگ باشه خیلی خوبه من یا ...

منم ازش متنفرم ولی چون زنعموشم حرف بزنم رگبارم میبندن

2706