2726
عنوان

پری*ود طولانی و کمخونی😓😓

158 بازدید | 15 پست

سلام خواهرا ، دیگه دارم نابود میشم ، پری خیلی طولانی شده و منم کم خون مینور هستم دیگه خونی تو رگام نمونده ، پری امروز فقط لکه بینی بود ولی یه ساعتی میشه دوباره شروع شده ، نوبت دکترم افتاده ۵ روز دیگه ، پریم دردناکه نمی‌دونم چیکار کنم دارم از هوش میرم ، میگم راهی دمنوشی چیزی سراغ ندارید؟ممکنه بخاطر کمبود آهنم باشه ؟😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قرص آهن خارجی بخور .عدس واسفناج وگوشت بره بخور .کمخونی باعث خونریزیه بیشتر میشه  

نمیدونستم کم خونی باعث خونریزیه بیشتر میشه 😓 راستش کم خونیم مینور یه مشکل ژنتیکی هست و درمان ندارع فقط کنترل پذیره که کمتر نشه ، داغون می‌کنه آدمو،الان میرم قرص آهن بخورم ، دعام کن بهتر شم 🌺😓🌺

نمیدونستم کم خونی باعث خونریزیه بیشتر میشه 😓 راستش کم خونیم مینور یه مشکل ژنتیکی هست و درمان ندارع ...

انشاالله که خوب شی .من با اینکه کمی کم خونم ولی چن ساله قرص آهن میخورم بعد پری گاهی روزی دوتا میخورم البته با چن ساعت فاصله چون میدونم خون از دس دادم بیشتر نیاز دارم 2 ساعت قبل وبعد غذا یا قرص آهن چای ومواد کافئین دار  ولبنیات نخور .

خدایا خیلی شکرت   
انشاالله که خوب شی .من با اینکه کمی کم خونم ولی چن ساله قرص آهن میخورم بعد پری گاهی روزی دوتا میخورم ...

مرسی بابت راهنمایی هات عزیزم ، خدا کنه بهتر شم ، دعات میکنم خواهر 🌺🌺

2706