2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگن یه فیلم ممنوعه هست جزیره آدم خوار ها که واقعا کثیف کاری رو به حد اعلا رسوندن بعد توش اتفاقای عج ...

خودت دیدی فیلمشو؟ 

یه دلخوشی کوچولو...9/9 تولدمه، به همین مناسبت اینجا کاربری درست کردم.

وای من بعد از اون تاپیک پشم ریزون هم چنان زیر این لحاف کلفتا هستم و اصلا نمیتونم سرمو ببرم بیرون کلی هم گرممه اکسیژن هم خیلی وقته تموم شده اما نمتونم سرمو ببرم بیرون😂😂😂

مگه دیوونه ایم نصف شبی...خدا شفات بده که ترسوی ی ولی نصف شبی این تاپیکو زدی....تاپیک ترشناک ممنوعه.ممنووووووع😠😡

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
بعد باکره بودن خیلی اهمیت داشت تو اون جزیره به یکی از اونا تجاوز کرده بودن به طرز وحشتناکی اونو با ی ...

واااااااااییییییی نگوووووو😨😨😨😨😨😨😨👻👻👻👻👻👻👻

وای من بعد از اون تاپیک پشم ریزون هم چنان زیر این لحاف کلفتا هستم و اصلا نمیتونم سرمو ببرم بیرون کلی ...

به نظرم سرتو ببر بیرون یه نفس بکش تا خودت خودتو نکشتی 😂

2706