2733
2734
عنوان

بچه ها ینی منم سرطان گرفتم ؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 100 پست
همینطوره  قربونت برم قشنگم ممنون بابت لطف بزرگت  حتما میرم دکتر مرسی ازت

اگرم خجالت می‌کشید برید پیش جراح عمومی زن باید حتما برید دکتر جراح عمومی ها دکتر دیگه ای نرید سرشون نمیشه اصلا

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی فقط آب بخور وپیاده روی کن مطمین باش یه تومور یه خوش خیم وچه بد خیم ده سال منتظر نمیشینه تا بی ...

ممنونم عزیزم شوهرمم همینو میگه 

چون من کلا بدنم حساسه مثلا معدم خیلی حساسه پوستم خیلی حساسه میگه روده هاتم فقط حساسن و شاید کلا هیچی حتی تحریک پذبرم نیستن و‌بخاطر استرس و عصاب اینجوری میشم 

ممنووون عزیزم.تو نت میگردم پیدا میکنم😘

باشه گلم حتما پیگیر باش مشکل یبوستم بخاطر همینه خوب خوب میشی ملینم بهت میدن ک دگه یبوست نگیری

2731
اگرم خجالت می‌کشید برید پیش جراح عمومی زن باید حتما برید دکتر جراح عمومی ها دکتر دیگه ای نرید سرشون ...

قربونت برم ک من حتما

خدا سلامتی بده مامانتون 

لطف بزرگی کردی مهربون

میدونی من از مطب ک میومدم بیرون ب مامانم میگفت چرا برای من کلونوسکوپی نمینوسن بهشون ک میگفتم دکتر می ...

بعضی دکترها دوست دارن هی آدمو ببرن بیارن، ما پیش یه متخصص گوارش میریم خانوادگی همون جلسه اول آندوسکوپی یا کلونوسکوپی میکنه تکلیف آدم مشخص میشه 

حالا همه میگن خیلی پول دوسته بخاطر پوله ولی واقعا از رفت و آمد و هزینه بیخود و درد راحت میشی 

حتما  من این دو سال پمادو ک میزدم خونریزیو درد دیگ نداشتم یه ماهی هستش متوجه این گوشت شدم اهم ...

مادر منم اوایلش سال های اولش اصلا خونریزی درد نداشته فقط یبوست اون گوشته بوده خودش میگفت

2738
قربونت برم ک من حتما خدا سلامتی بده مامانتون  لطف بزرگی کردی مهربون

برای مادر منم دعا کنید سرطان سینه داره خیلی زن خوبیه یه فرشتس خیلی مهربونه دعاش کنید خوب بشه 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 

ممنونم عزیزم شوهرمم همینو میگه  چون من کلا بدنم حساسه مثلا معدم خیلی حساسه پوستم خیلی حساسه می ...

دقیقااااا منم دقیقااا اینجوریم یوگا برو وآهنگ ملایم خیلی گوش بده وقاطی معنویات شو

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼
بعضی دکترها دوست دارن هی آدمو ببرن بیارن، ما پیش یه متخصص گوارش میریم خانوادگی همون جلسه اول آندوسکو ...

دقیقااااا بخدا من بعد چند وقت کلا دیگه دکتر نرفتم چون هیچکاری نمیکردن برام فقط قرص قرص و شربت و شیاف و‌ پودر 

از بس سیلاکس بهم دادم تنبلیه روده گرفنم

دقیقااااا بخدا من بعد چند وقت کلا دیگه دکتر نرفتم چون هیچکاری نمیکردن برام فقط قرص قرص و شربت و شیاف ...

ول کن این شیاف شربت پود رو دختر برو پیش دکتر متخصص معده روده کلونسکپی  بشو معلوم میشه چه مشکلی داری چرا از اول آخه نگفتی کلونسکپی کنن بفهمن مشکلت چیه بعد دارو بدن 

واقعا شماام اینجوری ک بدنت کلا حساسه؟ من زندگیم پر از استرس و فشار عصبیه 

من معدم وحشتناک داغون گفتم سرطان معده گرفتم به حدی ک خون بالا میاوردم شبا از رد تا صبح ناله همش تیر میکشید میسوخت خون بالا می‌آوردم دکترم همش قرص قرص شربت یه بار بهش گفتم بسه بیا منو آندوسکوپی کن ببین من چمه شاید سرطان گرفتم نمیفهمید گفت تو هیچیت نیس مال اعصابه گفتم ن الا بلا آندوسکوپی به هر سختی بود آندوسکوپی کردم بعدش دکتر گفت معدت هیچیش نیست فقط عصبی هستی حساس منم دگه دارو ها رو ریختم دور رفتم دکتر اعصاب دارو گرفتم معدمم الان سنگم آسیاب میکنه هیچیمم نیست از روز اولم بهتر اگر هیچیت نبود حتما برو دکتر اعصاب بخاطر اعصاب کلا سیستم بدن به هم میریزه 

2706