2737
2734
عنوان

بچه ها ینی منم سرطان گرفتم ؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 100 پست
اره اصلا منم تعجب کردم که انقدر دیررررر داره کلونوسکومی میشه😞دکترای بیسواد

حتی یادمه وقتی فامیلمون رفت دکتر و کلی ازمایش و اینا 

من میخواستم خودم خودسر برم کلونوسکوپی بشم ب مادرم میگفتم چرا برای منم ک این مشکلاتو دارم نمینویسن ک برم ببینم چیه اخه 

همش ملین همش پودر کلا تنبلیه روده گرفتم از بس قرص خوردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی یادمه وقتی فامیلمون رفت دکتر و کلی ازمایش و اینا  من میخواستم خودم خودسر برم کلونوسکوپی بش ...

خودت دکتر خودت باش مطمئن باش تشخیص خودت بهتره.منم آنمی خونمو خودم تشخیص دادم برام آز نوشت

2731
ببخشید بیتا جان میپرسم منم بواسیر دارم حالا دو ساله پمادشو استفاده میکنم بعضی وختا احساس میکنم گوشت ...

این نری دکتر بعد چند سال عود میکنه هموروئید میشه دگه دونه تو روده مقعد میشه سرطان نمیشه دونه میشه تو روده مقعد خیلی بد از سرطان حتما برو دکتر همش دگه خونریزی داری مامان منم عین شما بود 

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
عزیزم اون وباسیر گوشته وباسیر وباسیر داری حتما برو دکتر چارش عمله زودی هم خوب میشی دگه تمام خونریزی ...

بیس سالمه خجالت میکشم از مامانم حتا بشون نگفتم ک این مشگلو دارم حتا

فقد از داروخونه پمادشو گرفتمو دوسالیه استفاده میکنم

الان قشنگ اون گوشت هستش.شمام گفتی من بیشتر نگرون شدم دیگ مجبورم برم دکتر

خیلی ممنون بابت جوابت قشنگم انشالله خدا سلامتی به مامانت بده ممنون ازت

ببخشید بیتا جان میپرسم منم بواسیر دارم حالا دو ساله پمادشو استفاده میکنم بعضی وختا احساس میکنم گوشت ...

الانم اینجوری نمیشی که بعد 8. 9 سال کم کم هموروئید میشه خیلی خطر نامه پشت گوش ننداز

2738
حالت تهوع و دلد درای شدید ضعف خیلی زیاد دارم

شاید بخاطر یبوستت باشه کلا دستگاه گوارشت انگار ضعیفه و فعالیتش کمه ضعفتم شاید بخاطر خونریزی هایی باشه که داری کم خون شدی 

خدایا خیلی شکرت   
بیس سالمه خجالت میکشم از مامانم حتا بشون نگفتم ک این مشگلو دارم حتا فقد از داروخونه پمادشو گرفتمو د ...

فدات بشم اصلا اصلا نگران نباش یه عمل سادس چون از شما الان گوشتیه کاری نداری نزار هموروئید بشه ک خطر نامه الانم خجالت نکش مادر منم میگفت خجالت میکشیدم برم دکتر به مامانم بگم ک این بلا به سرش اومد دکترش گفت همون موقع ک گوشت بوده هیچیت نبوده عمل میکردی به این جا کارت نمیکشید

منم دارم مگه بقیه ندارن اونو؟

نه عزیزم این بواسیر گوشتیه ک داری باید عمل بشی نشی بعد چندسال میشه همورید ک خطرناکه الان یه عمل سادس 

حتما میرم مرسی ممنون ازت قربونت برم

خواهش میکنم گلم اصلا خجالت نکش و حتما حتما پیگیر باش چیزی نیست خجالت بکشی مشکلیه ک خیلی ها دارن شمام یکی مثل بقیه

2706