2726
عنوان

بیاید راهنمااایی لطفا😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 46 پست
جدا چرا ما زنا ضعیفیم؟واقعا چرا

شوهرمن بدنیس گاهی اشتباه میکنه ولی ازم حساب میبره بچم میگم نیاره سنش خیلی کمه بعدش شوهرشم نرمال نیست اون بچه ببینه دیگ اسیو محل نمیکنه ک تابچه نیست تصمیم بگیره

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ضعیف نیستیم احساساتی هستیم 

چراباید وقتی یکی رونمیشناسیم همسرش بشیم همبسترش بشیم همراهش بشیم وقتی گنگیم چراباید تو گنگی بخوایم یکی رو بیاریم به این دنیای پراز آلودگی وفسادوبیماری وفقروبدبختی

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شاید واقعا منظوری نداره و اخلاقش اینجوریه که کم حرفه یا سرش تو لاک خودشه یا به غلط فکر میکنه ح ...

دقیقا فک میکنه حساب زندگی بعهده مرده

خییلی گفتم

خب منم غرور دارم شخصیت دارم واقعا نمیتونم بیش از این بگم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
چراباید وقتی یکی رونمیشناسیم همسرش بشیم همبسترش بشیم همراهش بشیم وقتی گنگیم چراباید تو گنگی بخوایم ی ...

کل داستانتونو نخوندم ولی من ۱۳ سالم بود به زور شوهرم دادن ولی مظلوم بازی در نیاوردم وبرای حدفهام تلاش کردم نه تنها زندگی خودمو سرو سامان دادم بلکه به نفع خودم تغییر دادم 

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
موافقم ...خداعشقتونو زیاد کنه گلم

فداتشم گلی جون

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
کل داستانتونو نخوندم ولی من ۱۳ سالم بود به زور شوهرم دادن ولی مظلوم بازی در نیاوردم وبرای حدفهام تلا ...

شما زختر خودساخته وباهوشی هستی ویک زن باسیاست وعاقل...ازشما در جهان زیادباد

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼
شما زختر خودساخته وباهوشی هستی ویک زن باسیاست وعاقل...ازشما در جهان زیادباد

عزیز همه زنا می تونن فقط باید به خودشون باور داشته باشن

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
دقیقا میترسم ۳۰سالم بشه پشیمدن بشم😢

بچه دار بشی دیگه هزینه اونا کمتر میکنه اگه فقط مشکلات همین هاست که گفتی عزیزم با حرف زدم باهاش مشکلت حل کنه هزینه بزار رو دستش تا هزینه دیگران نکنه مسافرت فقط با شوهر و بچه به آدم خوش میگذره یبار که تنها رفتید عادت میکنه خودش 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
دقیقا فک میکنه حساب زندگی بعهده مرده خییلی گفتم خب منم غرور دارم شخصیت دارم واقعا نمیتونم بیش از ا ...

نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی آدما تا خودشون نخوان از درون رفتارشونو تغییر بدن از بیرون و با اهرم بیرونی نمیشه عوضشون کرد ولی توام سیاست داشته باش خواهر وقتی حالش خوبه ازش بپرس نه وسط دعوا 

یه دلخوشی کوچولو...9/9 تولدمه، به همین مناسبت اینجا کاربری درست کردم.
نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی آدما تا خودشون نخوان از درون رفتارشونو تغییر بدن از بیرون و با اهرم بیر ...

منم نمیگم وسط دعوا میپرسم که😅

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
بچه دار بشی دیگه هزینه اونا کمتر میکنه اگه فقط مشکلات همین هاست که گفتی عزیزم با حرف زدم باهاش مشکلت ...

وقتی خرج نمیکنه چیکار کنم خب😢

بدم میاد بیشتر یکبار بگم خودمو خورد میکنم

الان نازایی خیلی زیاد شده معلوم نیست شما دو ماه دیگه اقدام کنید چند مدت بعدش بچه دار بشی شاید تا یکسال نشدی پس اگه قصدت مادر شدن هست خوبه بزار مادر بشی 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
الان نازایی خیلی زیاد شده معلوم نیست شما دو ماه دیگه اقدام کنید چند مدت بعدش بچه دار بشی شاید تا یکس ...

تا یکسال ک باید قرص بخورم ...

اینطور ک دکتر گفت

2706