2726

[QUOTE=173567575]خب عاز    از همون دیدن عنوان میترسن خیلیها..تو اومدنش که پیشکش...حق الناسه 

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یعنی شما هرجا اسم جن ببینی میترسی

اگه شرایط من و امتال منو داشته باشی میفهمی...حال ندارم توضیح بدم.مریض هم هستم تازه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
اگه شرایط من و امتال منو داشته باشی میفهمی...حال ندارم توضیح بدم.مریض هم هستم تازه

عزیزم قصد ناراحت کردنتو نداشتم واقعا بعدشم همه مشکل دارم امیدوارم زود مشکلت حل شه

ولی خیلی لشه حاج خانم 
ممنونم🤦‍♀️🤦‍♀خیلی وقتا تو خیلی چیرا بهم کمک میکنه میگه اینکارو انجام بده اونکارو انجام نده  ه ...

خدایی راست میگی؟ 

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔

عزیزم برات صلوات فرستادم

انشالله هرچه زودتر حالت خوب بشه🙏❤️

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
عزیزم قصد ناراحت کردنتو نداشتم واقعا بعدشم همه مشکل دارم امیدوارم زود مشکلت حل شه

فقط من نیستم که...کلی خانم باردار و یا مریض اینجاست..لطفا رعایت کنید..

عزیزم برات صلوات فرستادم انشالله هرچه زودتر حالت خوب بشه🙏❤️

ممنونم خانمی...الهی همیشه شاد و تندرست باشی عزیزم...

ممنونم خانمی...الهی همیشه شاد و تندرست باشی عزیزم...

فدات همچنین🙏🙏🙏

ممنونم🤦‍♀️🤦‍♀خیلی وقتا تو خیلی چیرا بهم کمک میکنه میگه اینکارو انجام بده اونکارو انجام نده  ه ...

منم یکی رو میشناسم اما اون تعریف میکرد اذیتش هم میکردن و اینکه بهش گفتن شوهرت می‌میره الان یه مدته دست از سرش ورداشتن🤐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706