2737
2734
عنوان

سرطان سینه بیاین 😭😭😭😭😭

646 بازدید | 56 پست

مادر من سرطان سینه گرفته بدخیم هست دکتر گفت درمان میشه 2جلسه هم شیمی درمانی شده گفتن بسه متاستازم نداده به جایی الان من همش میترسم متاستاز بده به ریش تا یه ذره سرفه بزنم میگم متاستاز داد دو گریه دست خودمم نیست چ کارکنم کسی بوده سرطان سینه داشته باشه خوب شده باشه متاستازم نداده باشه بعد چند سال دیگه کسی رو میشناسین توروخدا دلداریم بدین حالم خیلی خیلی بده

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شبا تا صبح بیدارم ببینم سرفه نمیزنه وسواس گرفتم رو مامانم همش گریه بعضی وقتا چرا یه سرفه کوچیک زده

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
2731
2738
چرا یعنی بعضی وقتا یه سرفه کوچولو میزنه شبا یعنی متاستاز داده به ریش

عزیزم خب همه به طور طبیعی سرفه میکنیم شایدم عوارض شیمی درمانی هستش

خواهش میکنم بهش فکرنکن

چرا خودت رو اذیت میکنی

بدترین نوع سرطان سینه خوب شده از مامان شما که وضعیتش بهتره

پس به جای نگرانی خدارو شکر کن عزیرم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

سرطان سینه درصد خوب شدنش خیلی بیشتر از بقیه سرطان هاست نگران نباش عزیزم انشاالله خوب میشه به حق علی

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

متاستاز نداده یعنی به هیچ جاش نزده و نخووااااهد زد

تمااام

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

امیدوارم حالشون خوب باشه، پیگیرباشید ولی نگران نباش خاله شوهر من حالش بدتر ولی الان 10ساله سالم وسرحال نگران نباش به چیزای خوب فکرکن مادرتو شاد کن نگرانی فایده نداره ترس بیشتر ادمو میکشه خوشبختانه بیماری هست اگه زود تشخیص بدن قابل درمانه چیزی که نیومده غصه نداره استرس برای مادرتون خوب نیست 

من دیگرنمی نویسم حسرت،میکشم حسرت...!هرانچه خواستمو نشد،دیگه به هیچ چیز اعتقاد ندارم 
2706