2737
2734
عنوان

مبل دونفره ضایس

224 بازدید | 12 پست

میخام ی مبل دونفره چستر بخرم بذارم روبه رو تی وی

اما پذیراییم کوچیکه

دوتا دوازده متری خورده

رو یکیش کامل مبل سلطنتی

اون یکی دوازده متری ک دقیقا کنار اون یکیه خالیه میخام چستر رو بذارم اونجا ک میشه روبروی تلوزیون

تابلوعه؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس بده خب 

بلد نیستم

اپلود نمیشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

شلوغ میشه خونه عزیزم، منم راهنمایی کن استارتر، من پذیرایی م نسبتا بزرگه سه تا فرش خورده کلیم سرامیک خالیه، یه دست مبل استیل گذاشتم، قبلا یه دست راحتی هم داشتم که قدیمی بود فروختم، الان خونه خیلی دلباز شده نمیدونم یه دست چستر بگیرم یا همینطوری خوبه؟؟؟

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2738
بلد نیستم اپلود نمیشه

منم بلد نیستم یادت بده ولی اینطوری نمیشه نظر داد آخه باید به خونت بیاد مبلمانت 

همینطوری نظرمو بخوای هم مبل چستر خوشگله هم گذاشتنش جلوی تی وی 😁😁😁

کاناپه تک هم میتونی بخری 

یه دلخوشی کوچولو...9/9 تولدمه، به همین مناسبت اینجا کاربری درست کردم.
شلوغ میشه خونه عزیزم، منم راهنمایی کن استارتر، من پذیرایی م نسبتا بزرگه سه تا فرش خورده کلیم سرامیک ...

عزیزم سه دست مبلتو تو قشنگ باز بچین به هم نچسبوندی ک؟ 

عزیزم سه دست مبلتو تو قشنگ باز بچین به هم نچسبوندی ک؟ 

سه دست نیست گلم، قبلا دو دست مبل داشتم یه دستش رو فروختم الان فقط یه سلطنتی دارم، به نظرتون بازم یه دست بگیرم یا همینطوری خوبه، دو تا فرشای دوازده متریم  کاملا  خالیه 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
سه دست نیست گلم، قبلا دو دست مبل داشتم یه دستش رو فروختم الان فقط یه سلطنتی دارم، به نظرتون بازم یه ...

آره به نظرم بگیر