2726

نتیجه ی آنی که برام داشت ، جدی نگرفتن دنیا، و احساس آرامش و نگران نبود ... خداروشکر. حالم نسبت به چند روز پیش واقعا بهتر شده ... ای کاش زودتر آشنا میشدم. وقتی جملات تاکیدی رو مینویسم دلم به وسعت آسمون باز میشه. حال خوبی بم میده نتیجه زیاد برام مهم نیست مهم آرامشیه ک میدهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه پیجش‌ رو معرفی کنی که منم انجام بدم 

تو گوگل سرچ کردم درباره جملات تاکیدی... ورودی های مغزمو کنترل کردم فقط مثبت بگیرم. . الان اینجا اومدم هیچ تاپیک منفی نخوندم. ... اگرم ناخواسته منفی میاد سراغم از کسی یا کسایی سریع میگم خدایا شکرت که من صبور و آرومم. درجا حالم خوب میشه

چ جالب همین الان داشتم تاپیک جذبو میخوندم

عه چه جالب. من دیگه زده بودم ب سیم آخر رفته بودم پیش دعانویس ک سرم کلاه گذاشت... توکل کردم بخدا گفتم ی راهی جلو پام بزار.... یهویی اومدم تو این مسیر. مسائلم حل نشده هنوز ولی خیلی ارومم

عه چه جالب. من دیگه زده بودم ب سیم آخر رفته بودم پیش دعانویس ک سرم کلاه گذاشت... توکل کردم بخدا گفتم ...

عه چ خوب پس هدایت خدا بوده.منم یهویی اومدم تو این مسیر البته دلیلش این بود که دلم یه تغییره اساسی میخواست

عه چ خوب پس هدایت خدا بوده.منم یهویی اومدم تو این مسیر البته دلیلش این بود که دلم یه تغییره اساسی می ...

من حدود ۹ سال پیش تجربه مثبت اندیش بودن رو داشتم ولی ی اتفاق ک نمیدونم چجوری سر راهم سبز شد کشوندم ب منفی بافی تا همین چن روز پیش. این حال خوبو این قلب خنک و راحتو مدتها بود گم کرده بودم. 

2706