2737
2734
عنوان

پریودی بعد از زایمان

124 بازدید | 17 پست

سه ماهه زایمان کردم هنوز پریود نشدم ... تمام درد های پریودی رو هم دارم و شکمم حسابی باد کرده ... چیکار کنم؟ ...دل دردم شبیه دل درد ماهیه که باردار شدم ...دوباره باردار نباشم!!!... کسی تجربه داره؟

بخاطر شیردهیه

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا طوری بدن زن رو افریده ک اگه شیر بدی پریود نشی ک اذیت نشی بعد ولی باید رعایت کنی امکان بارداری دوباره بعد زایمان هست چون رحم امادگی جنین رو داشته 

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
چیکار کنم پریود شم ؟... شما اینجوری بودی؟

من زیاد شیر نمیدادم کم...بیشتر شیرخشک ولی بازم تا چندین ماه نشدم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2738

من 6 ماه نشدم ولی هرماه سر موعدم دل درد و بدن درد داشتم بعد 6 ماه یه ماه شدم باز دوماه نشدم رفتم ازمایشگاه گفت بارداری تا مردن رفتم رفتم سونوگفت نیستی 😑😑😑

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
خدا طوری بدن زن رو افریده ک اگه شیر بدی پریود نشی ک اذیت نشی بعد ولی باید رعایت کنی امکان بارداری دو ...

توی این مدت ببخشید یه بار نزدیکی بدون جلوگیری داشتیم خیلی میترسم برا همون یه بار ...چند شب هم هست حالت تهوع دارم 

خدا طوری بدن زن رو افریده ک اگه شیر بدی پریود نشی ک اذیت نشی بعد ولی باید رعایت کنی امکان بارداری دو ...

نه بابا من میشدم 6 ماه اول فقط نشدم

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
توی این مدت ببخشید یه بار نزدیکی بدون جلوگیری داشتیم خیلی میترسم برا همون یه بار ...چند شب هم هست حا ...

توصیه میکنم حتما برو ازمایش😂😂😂😂😂

خداجون خیلی دوستدارم خودت مراقب ادمای خوب زندگیم باش
2706