2737
2734
عنوان

عوارض شب بیداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1920 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی مشکل کجاست ؟ .اونجایی که ما میدونیم کار بدی میکنیم  و میدونیم نباید این کارو بکنیم  ولی انگار نمیدونیم 

بازم حس میکنم میدونیم 

شایدم نمیتونیم 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2728

اره خدایی من چند وقت شب بیدار بودم بعد خوابمو درست کرده بودم قشنگ تاثیرشو رو روحیم میدیدم آخه همین الان درسام تموم شد فردا هشتم کلاس دارم باز 😟

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون

منم الان همینم تا تو بغلمه خوابه میذارم تو تخت بیدار میشه 

۲۳ روزشه خدا میدونه کی درست شه دارم میمیرمممم واسه خواب

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
منم الان همینم تا تو بغلمه خوابه میذارم تو تخت بیدار میشه  ۲۳ روزشه خدا میدونه کی درست شه دارم ...

دختر منم تا چهل روز اینجوری بود ولی بعدش تا دو سالگی که شیر میخورد خوب بود بعد دو سال اینجوری شد☹️

2738
میخام بخابونمش همش نغ میزنه مقاومت میکنع الان از ساعت یک دارم توی ننو تابش میدم ولی نمی خواااااابه

عزیزم خسته نیس حتما عصرا باهاش بازی کن خسته بشه البته بچه من خودش هم اینجوریه انرژی دارن ماشاالله