2726

وقتی اینکارو انجام دادی الان نظر بقیه رو نباید بپرسی  چون قطعا تصمیمو قبلا گرفتی .... الان فقط میتونی چند نفر که مثل شما فکر میکنن و چند نفر که مثل شما فکر نمیکنن رو پیدا کنی  ازون دسته  انرژی مثبت میگیری  ازون دسته انرژی منفی ... 

مثلا من در سن ۱۸ الی ۲۰ سالگی اصلا ازدواج رو برای خودم مناسب نمیبینم  اگر خواهر یا دختر هم داشتم واسه اونم نمیدیدم   ولی ایا من میتونم  به شما بگم کار بدی کردی ؟ خیر 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...

من ازدواج زیر بیست و پنج سال رو تا حالا فقط تو نی نی سایت دیدم.

تو اطرافم یه مورد هم نبوده و فکر میکردم دوره اش تموم شده.

واقعا نمیدونم چرا یه زن باید دورانی که میتونه برای پیشرفت و رشد و استقلالش تلاش کنه رو باید صرف شوهرداری و بچه داری کنه؟ که تازه قطعا با وجود ناپختگی هاش از پس همین کارم نمیتونه درست بربیاد.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان ک نامزد کردی نباید ب این چیزا فک کنی برو درمورد ازدواج و روش برخورد با همسر و خانوادش مطالعه ک ...

نکردم اهر این ماه قراره کنم ک دارم لحظه شماری میکنم واس اپن روز

بنظرتون سن مناسب ازدواج چندساله؟

وقتی نامزد کردی یعنی به بلوغ رسیدی بمونی خونه معلوم نیست دوباره برات مورد پیش بیاد

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
خیلی راحت تا دلت بخاد پسر هست بلاخره یکی بهش میرسه انقدر زود که نمیشه ازدواج کرد

کوو کجاست؟برای همه که اینطور نیست کلی دختر مجرد الان تو خونه موندن البته که برای اون هاهم جفتی هست خدا بزرگ هست

درضمن کجا زوده؟  ۱۹ سالشه اگه خودش ببینه براش زوده نامزد نمی کرد بعدا ازدواج خیلی سخت میشه برای بعضی ها  

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷