2726
عنوان

بیاین پشماتونو بریزونم ( باردار نیاد)

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 122 پست
ای خداااااا اخه این چیه نصف شبی میگی

شوخیه عزیزم واقعیت نداره ((:

این مال وقتیه ک هنوز خواب نرفتی.

از خواب پریدن دلایل زیادی داره مثلا تشنگی خستگی زیاد گرما یا سرمای شدید و...

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا بریم ولی قول بده دیگه از این کرما نریزی بچه یه ملتو ساعت چهار صب اسیرکردی    

باچ😂😂😂🖐

خودم رفتم تو نت فکتای ترسناک خوندم😐کلا کرم دارم ولی وجدانا از هیچکدومش اندازه این نترسیدم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728
من اینقدرررر میترسم ولی بازم میام میخونم اینارو چمه من.؟؟؟؟؟

😭😂😂بیا برو بیرون بچه میوفتی رو دستمون

عرررررر😰😰😰😰 خدا شاهده ما یه مشت سادیسمی هستیم دور هم جمع شدیم تا همدیگه و خودمون رو زهر ترک ...

قبول دارم..و هیچ وقتم خوب نمیشیم😩

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
قدیمی بود😞میدونستی وقتی پاهات از پتو بیرونه دوتا دست با ناخن های دراز و سیاه آروم آروم میان که پاها ...

وای جرخوردم بخدا بالشو گرفتم تو دهنم دارم  میخندم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😐🍃🍃🍃🍃🍃🍃

😐😶😶

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
جمع کنید بابا اه گند زدید به روح و روان ملت دشویی داشتم از ترس نمیرفتم تو حیاط  الان به لطف ش ...

اکشاال نداره راحت شدی ((:

باچ😂😂😂🖐 خودم رفتم تو نت فکتای ترسناک خوندم😐کلا کرم دارم ولی وجدانا از هیچکدومش اندازه این نترس ...

منم اینجوریم با اینکه میدونم اگه اینچیزارو بخونن تا صب باید عینه کنه بچسبم تنگ مامانم 

ولی بازم اون کرم درونم منو ترغیب میکنه لعنت به سادیسم😑

ماه قلبم❤
دلم واسه اونایی میسوزه که ترسیدن بابا از تاپیک برین بیرون شوهرت خونه نیست؟؟؟

اقا من وقتی میکم میخوام پشممااااااتونو بریزونم و باااردار نیاد حتما یه غلطی میخوام بکنم ک میگم😐چرا تا تهش نمیخونین بعد میاین میگین خب نگفتی میخوای چیز ترسناک بگی😐

2706