2733
2739
عنوان

حالم یه جوریه دلم گرفته ک فردا شوهرم بازم می‌ره سرکار

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 61 پست
اگه این روند ادامه پیدا کنه بدترم میشه  پس نذار بدتر بشه بعدشم قران بخون آروم بشی ذکر بگو ب ی ...

میخونم هر چی خدا رو صدا میزنم انگار منو نمی‌بینه 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

من می نشستم دم در خونمون تو کوچه. بدنم عرق سرد می کرد. شخصیت وابسته ای پیدا کردم. اینکه حتما با یکی باشم و اون یکی منو تنها نذاره. مثل الان شما همسرتون که میره ی ترسی دارید. من می فهمم حالتو. حتما برو پیش روانپزشک

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناشکری نکن دختر گل...خدا رو شکر همسر و فرزند داری..یه مشاور برو.اتفاقا فردا که همسرت خواست از سر کار ...

کارم از اینا گذشته.روحم تیکه تیکه شده قابل ترمیم نیس .خدا نکنه روزی ک از نفس کشیدنم بیزار بشی و سخت بشه برات به زور سرپا باشی

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2731
به خاطر بچه هات قوی باش.... 

من خیلی ضعیفم با کوچکترین چیزی خودمو میبازم دیگه نمیتونم 

کارم از اینا گذشته.روحم تیکه تیکه شده قابل ترمیم نیس .خدا نکنه روزی ک از نفس کشیدنم بیزار بشی و سخت ...

میفهمم چی میگی..الان خودم نابودم..اما من مجردم و دیگه ازم گذشته..اما عزیز دلم بچه ها خیلی غمگین میشن وقتی مامانشون ناراحت باشه.بخدا مامانت راضی نیست اینجور کنی..بخاطر بچه هات کمک به خودت کن..

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید
من خیلی ضعیفم با کوچکترین چیزی خودمو میبازم دیگه نمیتونم 

خودت مادرت رو از دست دادی با اینکه بچه داری دنیا برات معنی ندارد دیگه....

اگر خودتو از بین ببری فکر کن بچه هات توی این دنیا چه آینده ای بدون مادر خواهند داشت؟؟؟

2738
کجایی عزیزم چرا کسی رو نداری؟

جنوبم .خب خیلی تنهام 

خودت مادرت رو از دست دادی با اینکه بچه داری دنیا برات معنی ندارد دیگه.... اگر خودتو از بین ببری فکر ...

همین یه دلیل دارم که تا حالا به زندگیم خاتمه ندادم پسرم خیلی کوچیکه دلم نمیخاد اینقد زود طعم بی مادری رو بچشه

اگه تهران بودی نزدیک بودیم میتونستیم همو ببینیم اشکال نداره  قوی باش تنها کسی که میتونه بهت کم ...

من چه کمکی میتونم به خودم بدم !!!؟؟ وقتی اینقد داغونم ک روزا تا غروب خوابم حال پاشدن از جامم ندارم

2706