2737
2734
عنوان

حالم یه جوریه دلم گرفته ک فردا شوهرم بازم می‌ره سرکار

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 61 پست
از همچی خیلی خستم مثل کسی ک ۲۰۰سال عمر کنه از دنیا خسته شده باشه فقط دلش مرگ بخاد

اخی الهی عزیزم افسرده شدی 

پاشو ب خودت یه تکونی بده هیشکی غیر خودت نمیتونه بهت کمکی بکنه

روزانه نیم ساعت ورزش کن

ب خودت برس

یا یه کلاسی ثبت نام کن ک بهش علاقع داری

کتاب بخون و ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوهرم الان رفت. منم دلم میخاد یه چند وقت نره 

الان دید دارم گریه میکنم گف میخای یه هفته نرم بمونم خونه 

با اینکه از خدام بود ولی گفتمش برو خوبم

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
اخی الهی عزیزم افسرده شدی  پاشو ب خودت یه تکونی بده هیشکی غیر خودت نمیتونه بهت کمکی بکنه روزا ...

دیگه حالی برام نمونده .به زور پامیشم یه چی درست میکنم برا بچه هام اگه به خودم باشه ک دلیلی نمیبینم برای ادامه زندگی

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2731
وا چرا؟ چند سالته؟ خودکشی؟ چرا؟ مشکلت چیه؟ 

از قبل زمینه ی افسردگی داشتم بعدم فوت یهویی مامانم داغون ترم کرده

2738
دیگه حالی برام نمونده .به زور پامیشم یه چی درست میکنم برا بچه هام اگه به خودم باشه ک دلیلی نمیبینم ب ...

اگه این روند ادامه پیدا کنه بدترم میشه 

پس نذار بدتر بشه

بعدشم قران بخون آروم بشی ذکر بگو ب یاد خدا باش

اینقدرم نا امید نباش 

دیگه حالی برام نمونده .به زور پامیشم یه چی درست میکنم برا بچه هام اگه به خودم باشه ک دلیلی نمیبینم ب ...

ناشکری نکن دختر گل...خدا رو شکر همسر و فرزند داری..یه مشاور برو.اتفاقا فردا که همسرت خواست از سر کار بیاد یه لباس و آرایش متفاوت کن حتی اگه حسش نباشه..همه چی تقریبا داری اصلی های زندگی داری و قدرشون بدون..منم برات آرزوی آرامش میکنم.

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید
حالت خوب نیست عزیزم به فکر درمان باش خدای نکرده اتفاقی برات نیفته

میخام درمان شم ولی ثبات نداره حالم.یه لحظه میگم میرم دکتر بعدش پشیمون میشم میگم ولش کن تا کی میخای زندگی کنی وقتی دلخوشی نداری

قابل توحهت شوهرم امروز رفت ی شهر دیگه سرکار ک ۴۰۰ کیلومتر دوره ازمون..منو دختر دوساله ام تنهاییم تا ...

من بیمارم

بچه ام داری که هر چی سریعتر ی فکر اساسی بکن 

کاش کسی رو داشتم بچه هامون بهش بسپارم...

از قبل زمینه ی افسردگی داشتم بعدم فوت یهویی مامانم داغون ترم کرده

من درکت می کنم من این روزارو داشتم بخصوص بعد از اینکه پدر و مادرم باهم فوت کردن. عزیز دلم چون من طول درمان گرفتم و خوب شدم الانم داروهام قطع شده توصیه می کنم برو پیش یک روانپزشک با تجربه. من حالم خوبه. عزیزم اصلا نگران نباش. وقتی ادم مسیر زندگیش از حالت عادی خارج میشه نیاز به زمان داره که حالش خوب بشه بعضیا می تونن بعضیا نمی تونن من و شما جز اوناییم که به دارو نیاز داریم. چه ایراد داره. اینقدر حالت زندگیت دگرگون میشه بعدا که خوب شدی و داروهاتو قطع کردی می خندی به این روزات.

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
2706