2726
عنوان

ترک خودارضایی

4660 بازدید | 30 پست

اولا خواهش میکنم تایپیکمو نترکونید من فقط میخوام کمک کنم اگه کسی این مشکلو داره ترک کنه چون تجربه دارم من ۱۴سال خودارضایی داشتم ولی با کمک خدا و امام رضا و یه مشاور خوب ترک کردم والان ۹ ساله که پاکم نی نی یار تایپیکمو نترکون فقط میخوام به کسایی که اعتیاد به خودارضایی دارن کمک کنم‌ترک‌کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

افرین به ارادت😊💚💛🤍

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

خدا خیرت بده که فکرشون هستی.

ایشالا هرکس این مشکل رو داره خدا کمکش کنه ترک کنه.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

خانما چیکار کنیم بچمون خودارضایی نکنه من مخیلی میترسم

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
خانما چیکار کنیم بچمون خودارضایی نکنه من مخیلی میترسم

اگه اینکارو کرد اصن نباید واکنش بدی نشون بدی فقط باید باهاش صحبت کنی و قانعش کنی کار بدیه و باید بذاره کنار متاسفانه من از بچگی  اینکارو شروع کردم 

خب پس چرا چیزی نمیگی ؟ حتما باید یکی بیاد بگه این مشکلو داره ک تو کمکش کنی ؟ 

خب آره منتظرم سوالاتشونو بپرسن اگه روشون نمیشه بیان درخواست دوستی بدن خصوصی بهشون کمک میکنم 

اگه اینکارو کرد اصن نباید واکنش بدی نشون بدی فقط باید باهاش صحبت کنی و قانعش کنی کار بدیه و باید بذا ...

چن سالته ؟ عوارضش زیاده ک ؟ ۱۴ سال ؟ افسردگی ام داشتین؟

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
2706