2737
2734

من روز به روز دارم خسته تر میشم و کسی نیست به دادم برسه و نمیدونم چه مشکلی دارم تو آزمایشام کمخونی و کمبود ویتامین داشتم ولی به نظرم این مدل من نرمال نیست .دارم افسرده هم میشم و ترس دارم از آیندم چی میشه؟هنوز بچه نیوردم و فکر میکنم نمیشه به خاطر بدن خسته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خودت میگی کمخونی و کمبود ویتامین داری! تمام علائمت هم به خاطر همین مورده.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2728

من فقط وقتی پریودم اینجورم کوچیک ترین کاری خستم میکنه ولی روزای عادی نه اتفاقا همش راه میرم نمیتونم یه جا بشینم سختمه

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

واااای منم همش خستم دیگه از خودم بدم میاد اصلا نمیتونم به دخترم برسم البته از نظر اعصاب داغون هستم 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
منم شدیداینطوری ام چندسال پیش آزمایش دادم گفت شدیداویتامین دی و بقیه ویتامینات کمه قرصامونخوردم الان ...

چرا نمیخوری خیلی وحشتناکه حتما بخور بخصوص ویتامین دی .هفته ایی یدونه بخور مثلا هر پنج شنبه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738
دقیقاااااا به خاطر همون کمبود آهن و ویتامین هستش و حدس میزنم کمبود ویتامین دی دارید. 

۲ساله دارم درمان میشم اولش گفتن اهنت کمه و ویتامین دی بعد ۶ماه قرص خوردم اهنم خوب شد دی هم کمی بهتر شد بعد انواع بیماری هارو گرفتم اعم از گز گز دستو پا تیر کشیدن قفسه سینه عفونت دایمی ادرار ضعف بینایی تک تک دکتر رفتم اون مشکلم موقت حل میشد تا اینکه گفتن شاید افسرده ای رفتم اول تشخیص افسردگی نداد و یه سری داروی اشتباه داد که آریتمی قلبی گرفتم و آپنه خواب گرفتم و تپش قلب گفت قطع کن برو دکتر قلب و حدود ۸ماه سرفه های خفیف داشتم دکتر قلب رفتم قلبم سالم بود ولی تند تپشی و فشار خون مینیمم بالا بود یه مدت اون دارو داد بعد دوباره بدتر ضعف کردم تا اینکه به اسرار خودم ازمایش ب۱۲ و اسید فولیک دادم دیدم اونا خیلی کمه و نشون دکتر دادم بهم رص و امپول داد .اینم بگم اکثرا پریودام طولانی میشه و لکه بینی دارم

۲ساله دارم درمان میشم اولش گفتن اهنت کمه و ویتامین دی بعد ۶ماه قرص خوردم اهنم خوب شد دی هم کمی بهتر ...

عزیز دلم در کنار درمان دارویی که موقته سعی کن نیاز بدنت رو به آهن و ویتامین از غذا بگیری. اما شک نکن این علایم فقط و فقط برای همون کمبودهاست. تجربه دارم

عزیزم خودت میگی کمخونی و کمبود ویتامین داری! تمام علائمت هم به خاطر همین مورده.

الان ۲ ماهه دارم میخورم به غیر ازون ۶ماهی که ۲سال پیش اهن خوردم الان دی و ب۱۲ اسید فولیک و زینکم که پایین بود رو دارم میخورم ولی اصلا بهتر نشدم

2706