2726
عنوان

حاجتتون روبگین

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا صاحب الزمان علیه السلام

🍃

بي تو ما مثل يتيمي از نظر افتاده ايم

مثل مرغي در قفس بي بال و پر افتاده ايم

زندگي سخت است بي تو،مهربان تر از پدر

سخت تر اين است،از چشم پدر افتاده ايم

فاصله انداخته بين من و تو هر گناه

يا غياث المستغيثين در خطر افتاده ايم

ندبه ميخوانم ولي در ندبه هم بي ندبه ام

دير وقتي هست از سوز جگر افتاده ايم

چهارده قرن است صديقه صدايت ميكند

حيف كه ما گوشه اي با گوش كر افتاده ايم

صبح و شب از داغ مادر اشك مي ريزي ولي

ما به جاي گريه در فكر سفر افتاده ايم

هيچ چيز ما شبيه منتظرها نيست،نه

خوابمان برده،بله دور سحر افتاده ايم...

محسن صرامی

اللهم عجل لولیک الفرج.....

برای سلامتی و فرج حضرت مهدی

ازدواج جوان ها

شغل ، اعتیاد ،بیماران روحی جسمی ، و عاقبت به خیری همه دعا کنید لطفاً

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
@ایلیاجوووووونی    

دورت بگردم چقدر مهربونی اخه 

ببخش عشقم خیلی ناراحت و درگیر برادر زادم بودم نشد پیامهارو ببینم 

ان شالله خدا دل مهربونتو اروم کنه و هرچی ازش میخوای بهت بده⚘❣🤲💋❤ دعای من اینه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2728
ان شاالله❤ اسم های گلتون رو هم بگین دعاکنم فردا💛

سلام ندا جون خوبی ..عزیزم خوشا بسعادتت... انشالا حاجت دلت روا ..انشالا حال دل و قلبت شاد بشه فردا 

عزیزم خیلی التماس دعا ..خیلی 

بگو مارو هم دعوت کنن مخصوصا کرونا بره.ِِ.هوس امام رضا کردم 

بگو سلام رسوند گفت واسه منو همسرمم خیلی دعا کنید اول فرج مولا امام زمان ..بعدعاقبت بخیری دنیا و اخرت برای خودمو همسرمو بچه هام ... و سلامتی و دلخوشی 

بگو یه حاجت هم که داره کمک کنید براورده بشه خواهش میکنم 🙏🙏🙏🙏🙏😍😍😍😍😍😍

ندا یعنی بری و یادت بره... حلالت نمیکنم😄😄😄

جان من ..من خیلی احتیاج دارم این حاجتم روا بشه 

بگو گفت مقدمات ارزوی بزرگمو خودتون جور کنید خواهش میکنم 

بگو خیلی سلام رسوند ... بگو یادته حاجتمو دادی ... من هروقت خواستم حاجتمو دادید شما و برادرتون امام رضا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بگو خیلی دلم هواتونو کرده ولی خب میگم مدیون بقیه هم وطن هام که خیلی دوس دارن اونام مسافرت برن .. پرستارا و دکترامون خسته هستن کمکشون کن...بخاطر اون نمیاییم و البته که اول دعوت نشدیم ...دعوت کنید ..کرونا هم نمیتونه دعوت شمارو کنسل کنه .. 

ندا ... خیلی دعا کن ... دعا برای همه... همیشه دعا کردنی اول حاجت همه مسلمونا رو بخوایید .. 

طوری دعا کنید خدا و ائممه خوششون بیاد... 

یادمه دوران دبیرستان خیلی باحال یعنی با ...حالِ دل و قلب دعا میکردم 

دوستم خواب دیده بود حاجت داشت امام رضا یا کی یادم نیس چون مال 15 سال پیشه.. 

بدوستم گفته بودن بگو شهنور دعا کنه.. خوب دعا میکنه

اون موقع ها من خیلی خوب دعا میکردم 

همیشه جمع دعا میکردم هرحاجتی برای خودم میخواستم اول برای دوستام و همه مسلمونا و هرکسی که میشناختم میکردم 

از دعا برای مستاجرا گرفته تا هردعایی که اومد... میگفتم 

ندا رفتی حرم .با.. حال ِِ دل دعا کن .. 

دعایی که اثر گیر باشه.. ائممه ازین جور دعاها میخوان.. 

ندا خیلی برای همه دعا کن.. 

و اینجا تو این سایت هم خیلی منتظر حاجت و معجزه هستن ..از اولاد خواستن تا زندگی خوب ..هر حاجت و دعا رسید دعا کن ..

التماس دعا🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺
سلام ندا جون خوبی ..عزیزم خوشا بسعادتت... انشالا حاجت دلت روا ..انشالا حال دل و قلبت شاد بشه فردا&nb ...

سلام گلم،حالت چطوره،چشم حتما،فرداهم میخوام برم ❤

تروخدامتم دعاکن😭😭😭😭😭😭😭

برای 
دورت بگردم چقدر مهربونی اخه  ببخش عشقم خیلی ناراحت و درگیر برادر زادم بودم نشد پیامهارو ببینم& ...

سلام عزیزم،حالت چطوره،اخی الهی چرا😢فداتشم عزیزدل❤❤❤❤❤

برای 
سلام عزیزم،حالت چطوره،اخی الهی چرا😢فداتشم عزیزدل❤❤❤❤❤

عزیزمی الاهی همیشه لبت خندون باشه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

اسمم ناهيد 

از خداي مهربون مي خوام بهم فرزنداني سالم و صالح و عاقبت به خير بده الهي آمين 

استارتر عزيز ان شاء الله به همه حاجاتت برسي الهي آمين 

ان شاء الله هر کس در اين تاپيک حاجتش رو خواست به حاجتش برسه الهي آمين

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2706