2733
2734
عنوان

حاجتتون روبگین

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 115 پست

استارتر عزیز واسه من دعا کن دوباره سلامتیمو ب دست بیارم 

خیلی داغون شدم دیگه سمانه 🙏💜

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تورو خدا واسم دعا كن.بدجور اسيرم ٣ سال.هر ثانيه م زجره.دعام كن نجات پيدا كنم.اسمم سحر

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

چشم،حتماااازته ته دلم برای همگیتون دعامیکنم ان شاالله حاجت روابشین بیاین خبرخوش بدین خوشحال بشم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤دعاکنین خانم حاجت منم بدن😭

برای 

توروخدا برام دعا کن دورت بگردم منم با نی نی تو شکمم برات دعا میکنم عزیزم. دعا کن هماتومم که کنار جفتمه خپب بشه و نی نی و سلامت بغل بگیرم. خدا بابامو شفا بده چون فقط بابامو دارم‌. شوهرمم برام نگه داره و مشکل مالیش حل شه و به حقوقش اضافه کنن. الهی بمیرم توروخدا دعام کن منم از ته قلبم دعات میکنم 😭😭😭

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2738
دوستان دوتا تاپیک زدم، زیارت نیابنی و حاجت دارا حتما حتما حتما ببینین ان شاالله حاحتتون روبدن،هر ...

برات حمد و صلوات و ایت المرسی میخونم

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
فداتبشم ممنون گلم،منم برای همگی صلوات حضرت زهرا و ایت الکرسی میخونم❤

ممنونم عزیز دلم زنده باشی و حاجت روا❤️❤️❤️

2706