2703
2553
عنوان

حاجتتون روبگین

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 115 پست

استارتر عزیز واسه من دعا کن دوباره سلامتیمو ب دست بیارم 

خیلی داغون شدم دیگه سمانه 🙏💜

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تورو خدا واسم دعا كن.بدجور اسيرم ٣ سال.هر ثانيه م زجره.دعام كن نجات پيدا كنم.اسمم سحر

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

چشم،حتماااازته ته دلم برای همگیتون دعامیکنم ان شاالله حاجت روابشین بیاین خبرخوش بدین خوشحال بشم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤دعاکنین خانم حاجت منم بدن😭

برای 

توروخدا برام دعا کن دورت بگردم منم با نی نی تو شکمم برات دعا میکنم عزیزم. دعا کن هماتومم که کنار جفتمه خپب بشه و نی نی و سلامت بغل بگیرم. خدا بابامو شفا بده چون فقط بابامو دارم‌. شوهرمم برام نگه داره و مشکل مالیش حل شه و به حقوقش اضافه کنن. الهی بمیرم توروخدا دعام کن منم از ته قلبم دعات میکنم 😭😭😭

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2714
دوستان دوتا تاپیک زدم، زیارت نیابنی و حاجت دارا حتما حتما حتما ببینین ان شاالله حاحتتون روبدن،هر ...

برات حمد و صلوات و ایت المرسی میخونم

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
فداتبشم ممنون گلم،منم برای همگی صلوات حضرت زهرا و ایت الکرسی میخونم❤

ممنونم عزیز دلم زنده باشی و حاجت روا❤️❤️❤️

2706