1874
2019
عنوان

حاجتتون روبگین

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 115 پست

برام دعاکن آبروم نریزه

مابدولی خوب درگیرمایی🙄یدونه گل پسردارم که تمام منه جونه منه اسم گل پسرم آراد😍دوستان محدوده کرج کارپلاسماجت(پلکسر) انجام میدم اگه سوالی داشتیددرخدمتم☺

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

ان شاالله همش حل میشه 🤲🤲🙏🙏🌷🌷 توسل کن به آقاامام جواد یاجوادالائمه ادرکنی 🌷🌷🌷🌷

ممنونم عزیزم مزسی

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
باچشمای گریون دارم مینویسم ، برام دعا کن استقلال مالی پیداکنم . انگار نباید ی اب خوش از گلوم بره تا ...

چشممم😢❤

برای حاجتم یه صلوات میفرستین🌷😭💔

اسی جان 

خواهش میکنم برای مادر شوهرم دعا کن باشه؟؟

بیمارستانه حالش خوب نیست

برای خودمم دعا کن اسمم فاطمه ست

زودتر کارام جور بشه بخدا خسته شدم دارم روز ب روز اب میشم😔

عشق ، دام طبیعت است برای تولید مثل...
ان شاالله❤ اسم های گلتون رو هم بگین دعاکنم فردا💛

برام دعاکن خیلی گرفتارم مشکلم حل بشه خوشبخت بشم😔

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميشه برای رسيدن به خوشبختی و آرزوم(گرفتن حقم )برام پنج تاصلوات بفرستين❤تيکررسیدن به آرزومه برام دعاکنين❤
اسی جان  خواهش میکنم برای مادر شوهرم دعا کن باشه؟؟ بیمارستانه حالش خوب نیست برای خودمم دعا ک ...

چشممم برای همه ازته دلم دعامیکنم❤دعاکنید خانم حاحتمو بده بخدامنم خیلی حال بدی دارم شباتوخواب دادمیزنم همش گریه😭

چشممم برای همه ازته دلم دعامیکنم❤دعاکنید خانم حاحتمو بده بخدامنم خیلی حال بدی دارم شباتوخواب دادمیزن ...

انشاالله ب حق فاطمه الزهرا خدا حاجت همه رو بده 

😔

عشق ، دام طبیعت است برای تولید مثل...
خوش به سعادتتون سلام منو به بانو برسونید بگین که فاطمه خیلی محتاج یک گوشه چشم هست التماس دعای فراوون ...

چشممم❤ان شاالله😢😭

سلام گلم🌹   ممنون     ان شاالله ب زودی هرآنچه بهترینه واست رقم بخوره الهی هر ...

سلام نازنین💫

ان شاالله ان شاالله😢❤❤❤❤همچنین شما 

1718