1989
2019
عنوان

حاجتتون روبگین

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 115 پست

چشم،حتماااازته ته دلم برای همگیتون دعامیکنم ان شاالله حاجت روابشین بیاین خبرخوش بدین خوشحال بشم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤دعاکنین خانم حاجت منم بدن😭

برای حاجتم یه صلوات میفرستین🌷😭💔

توروخدا برام دعا کن دورت بگردم منم با نی نی تو شکمم برات دعا میکنم عزیزم. دعا کن هماتومم که کنار جفتمه خپب بشه و نی نی و سلامت بغل بگیرم. خدا بابامو شفا بده چون فقط بابامو دارم‌. شوهرمم برام نگه داره و مشکل مالیش حل شه و به حقوقش اضافه کنن. الهی بمیرم توروخدا دعام کن منم از ته قلبم دعات میکنم 😭😭😭

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

اسممو ببر کاربر آندیا 

من حاجت و نیتمو تو دلم گفتم 

مرسی ازت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست⁦✔️یک اتفاق قراره تو اون تاریخ رخ بده برام دعا کنین اونی که میخام در این تاریخ اتفاق بیفته ⁦❤️⁩خدایا راضیم به رضای تو 🌹🌹تیکرمو دیدین ب نیتم صلوات بفرستین اجرتون با خداوند مهربان⁦❤️⁩✨💐🌼

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

توروخدا برام دعا کن دورت بگردم منم با نی نی تو شکمم برات دعا میکنم عزیزم. دعا کن هماتومم که کنار جفت ...

چشمممم😭❤

دوستان دوتا تاپیک زدم، زیارت نیابنی و حاجت دارا

حتما حتما حتما ببینین ان شاالله حاحتتون روبدن،هرکی دیده خوشحال شده🌷🌷🌷

دوستان دوتا تاپیک زدم، زیارت نیابنی و حاجت دارا حتما حتما حتما ببینین ان شاالله حاحتتون روبدن،هر ...

برات حمد و صلوات و ایت المرسی میخونم

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
فداتبشم ممنون گلم،منم برای همگی صلوات حضرت زهرا و ایت الکرسی میخونم❤

ممنونم عزیز دلم زنده باشی و حاجت روا❤️❤️❤️

@سبزحسنا     @nargggges    

من پنج تا به نیت پنج تن خوندم

ان شاالله حاجت رواشی 🤲🤲🙏🙏🌷🌷🌷 یازهرا

ممنونم عزیزم لطفا برام دعا کن بالا گفتم مشکلمو‌. اسمم پریساس

1718